Zkušenost s používáním Erogen X

Zkušenosti s gelem Erogen X

Najít pozitivní recenzi nebo recenze na internetu o Erogen X je stejně snadné jako ostřelování hrušek. Zde jsou hlavní výhody gelu na základě názorů a recenzí skutečných zákazníků:

  • Snadná aplikace a rychlé vstřebávání do pokožky.
  • Zvyšuje libido, výdrž a touhu po sexu.
  • Má dobrý účinek na energii a podporuje pocit vzájemné spokojenosti.
  • K dispozici za dobrou cenu na oficiálních stránkách výrobce.

Zkušenosti s použitím gelu Erogen X od Vitaliy (město Helsinky)

Zkušenosti s používáním gelu Erogen X od Vitaly

Vždy jsem měl problémy s dívkami, protože když se přiblížily k posteli, začal jsem se cítit trapně a červenat a bát se slyšet odpověď, což je, že můj penis je mnohem menší než obvykle. Abych to napravil, dokázal jsem si zvětšit penis pomocí Erogen X Gel.

Gel obsahuje komplex složek, které stimulují růst a pružnost penisu, což ho samozřejmě nezvětší dvakrát, ale můžete se spolehnout na vzestup o několik centimetrů, a v tomto případě hodně rozhoduje i pár centimetrů.

Konkrétně mě těší, že za pár měsíců můj penis vyrostl ze skromných 14 centimetrů na celkem slušných 18, vážně mi to pomohlo v sexuálním životě, konečně jsem získal vlastní trvalou přítelkyni. Nebyla velká otázka, jak gel používat, všechno bylo celkem snadné a srozumitelné.

Aplikoval jsem gel a těšil jsem se, až uvidím, jak cítí alespoň trochu hloubky. Pokud neuvažujete o chirurgickém zákroku, je Erogen X tím nejlepším řešením, pokud nejste spokojeni s velikostí penisu a chcete, aby byl silný a zvýšil vaši erekci. Rozhodně každému radím.Zkušenosti s používáním gelu Erogen X od Vladislava (města Stockholmu)

Zkušenosti s používáním gelu Erogen X od Vladislava

Ano, jak říkáte, nezáleží na velikosti, ale na schopnosti ji používat, a ne všechny jsou dívky, které potřebují muže s velkým ptákem. Ale při upřímném rozhovoru budou mnozí tvrdit, že penis by měl mít délku alespoň 15-16 cm, jinak prostě nebudou moci vidět a cítit muže v posteli.

Zároveň jsem měl jen 12 cm, což vyvolalo strach. I během této cesty jsem se během terapie stále nedokázal úplně rozbít s tímto komplexem a cítit plný sex.

Když se o existenci gelu Erogen X dozvědělo, že je možné zvětšit váš penis bez operace, byl jsem velmi šťastný a rozhodl jsem se zjistit více. Jakmile jsem našel oficiální web, zjistil jsem, že stimulací růstu bílkovin v těle penisu pomocí gelu můžete dosáhnout skvělých výsledků a zvětšit svůj penis až na délku 7 cm. Objednal jsem si gel a začal ho používat, rozhodl jsem se vzít dva najednou.

Výsledek není okamžitě viditelný, ale po několika týdnech každodenního používání gelu se můj penis trochu zesílil a prodloužil. Po měsíci si změnu velikosti všiml nejen já, ale i moje žena, můj penis se zvětšil o 5 cm. Právě teď se jako muž cítím mnohem sebevědoměji a moje žena po sexu se na mě dívá úplně jiným způsobem než dříve!