Recenze o Erogen X

 • Alena
  Dala jsem svému manželovi Erogen X Penis Enlargement Gel dárek. Má normální velikost, ale já chci sex víc než chlap. Nyní se v něm probudil skutečný dravec! Byl nadšený jakýmkoli dotykem. Celé období před naším setkáním gel nijak nepoužíval, ale jeho penis byl o něco delší, také silnější.
  Erogen X
 • Miroslav
  Dlouho jsem chtěl koupit takový produkt. Našel jsem gel Erogen X, který jsem také koupil s doručením. Gel mi pomohl, dvakrát denně jsem s jeho podporou prováděl masáž penisu. Gel se dobře nanáší, prostě cítím příjemné pocity. Celkem za měsíc + 4 cm.
  Erogen X
 • Jaroslav
  Koupil jsem Erogen X na oficiálních webových stránkách, protože chápu, že v základním obchodě na internetu mají také distributoři často padělky. Bylo pro mě důležité pochopit, že ve skutečnosti používám originální lék. Gel mi pomohl zesílit penis a také ho natáhnout o 4 centimetry. Výsledek se uloží.
  Erogen X
 • Pavel
  Erogen X je nejlepší gel, jaký jsem kdy použil. Dlouho jsem se snažil zvětšit svůj vlastní penis, mám jen deset cm, ale docela velký průměr. Ženy si nijak nestěžovaly, ale vždy jsem chtěl víc. Gel mi pomohl, nyní je okamžitě zřejmé, že mám velký penis, také to už nezpůsobuje problémy.
  Erogen X
 • Petr
  Gel Erogen X mi pomohl najít řešení velmi choulostivého problému. Moje mladá přítelkyně mi řekla, že ji všechno uspokojuje mým objemem, ale jako zástupce silnějšího pohlaví jsem chtěl více než čtrnáct cm. Erogen X vyřešil tento problém za jeden a půl měsíce pomocí penisu zvýšeného o 4 centimetrů.
  Erogen X
Uživatelské hodnocení Erogen X
4.4
5