Návod k použití Erogen X

Návod k použití gelu Erogen X

Tento produkt je ve formě gelu. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, stačí gel vmasírovat přímo na pokožku penisu.

Jak používat gel ke stimulaci růstových buněk v penisu a získání maximálního účinku? Jak dosáhnout nejlepšího efektu k dosažení a zvětšení penisu o 5 cm na délku a 2 cm v průměru?

Gel budete muset aplikovat přísně podle pokynů na webových stránkách, papírový návod najdete také na obalu produktu. Pro vaše pohodlí společnost výrobce neustále aktualizuje pokyny a přidává nové informace.

Naneste gel na penis v tenké vrstvě dvakrát denně, vtírejte jej příjemnými masážními pohyby, dokud se úplně nevstřebá. Používejte gel po dobu 3 měsíců pro růst pohyblivé struktury penisu jak v délce, tak v obvodu. Gel můžete použít těsně před pohlavním stykem ke zlepšení erekce a prožít jasnější pocit tohoto procesu.

Pokyn
Jak používat Celkem
  1. Aplikujte gel dvakrát denně v tenké vrstvě až do úplného vstřebání.
  2. Gel by měl být použit do jednoho měsíce.
  3. Pro lepší erekci a dosažení výsledku můžete gel aplikovat před pohlavním stykem.
Proporcionální zvětšení penisu v délce a pokrytí. Zlepšení erekce během pohlavního styku. Dlouhodobé výsledky po aplikaci.

Ke zvětšení penisu dojde během prvního týdne používání. Obvykle penis roste o 1-1, 5 cm za týden, také až o 7 cm za měsíc. Vhodná doba pro použití gelu je 30 dní. Prostředky používejte v kurzech 2-3krát ročně.

Jak vidíte, není absolutně nic obtížného používat Erogen X Gel a dosáhnout výsledků bez větší námahy. Mnoho mužů v České republice se již rozhodlo koupit a používat gel, který slouží jako značka kvality tohoto produktu. Na internetu najdete velké množství recenzí a uvidíte sami.

Indikace pro použití přípravku Erogen X

Indikace pro použití gelu Erogen X.

Erogen X Gel může používat kdokoli starší 18 let. Kdy byste měli přemýšlet o použití tohoto gelu?

  • Slabá a pomalá erekce.
  • Malá velikost penisu.
  • Rychlý styk nebo předčasná ejakulace.
  • Obtíže se sexuální touhou.


Kontraindikace pro použití přípravku Erogen X

Penis Enlargement Gel Erogen X je založen na původní technologii a sestává také zcela z přírodních složek. Po použití neexistují žádné sekundární výsledky, neexistují žádné kontraindikace užívání drogy, až na jednu výjimku. Gel žádným způsobem nepoužívejte, v případě, že máte vysokou náchylnost k jednotlivým složkám léčiva. Nepoužívejte gel na poškozenou nebo zanícenou pokožku. Ujistěte se, že děti tento výrobek nepoužívají. Nevystavujte gel vysokým teplotám, skladujte jej na suchém, světle odolném místě.

Nezapomeňte, že nyní existuje osobní nabídka při nákupu gelu na zvětšení penisu Erogen X - jedinečně nízká cena a 50% sleva při objednávce na oficiálních stránkách výrobce.