Jaké cviky na zvětšení penisu existují? domácí a jednoduché

V tomto článku jsme shromáždili různá cvičení a metody pro zvětšení penisu, které se ve většině případů provádějí pouze pomocí rukou. Tyto techniky jsou při správném provedení absolutně bezpečné pro zdraví; zároveň umožňují přidat centimetry k parametrům délky i průměru penisu.

Manuální cvičení na zvětšení penisu vám umožní dosáhnout dlouhodobého výsledku, který s vámi zůstane po dlouhou dobu. Po prostudování níže navržených metod si můžete vybrat ten správný pro sebe. Rádi bychom vás však upozornili, že důrazně doporučujeme, abyste se před prováděním jakéhokoli z těchto cvičení poradili s lékařem, který vám pomůže vybrat si pro vás správnou techniku a sdělí vám, zda je konkrétní metoda zvětšení penisu pro vás vhodná.

Jaká cvičení vám umožní zvýšit penis

cvičení na zvětšení penisu

Jak jsme již poznamenali, k provádění většiny manuálních technik budete potřebovat pouze ruce. V některých případech se používají další zařízení a zařízení. Pravidelné cvičení vám umožní zvětšit jak délku penisu, tak jeho objem a také, zvýrazněnou, jeho hlavu. Pro začátečníky doporučujeme začít s jelqingem, Kegelem a dalšími cviky na protahování tkání.

Poté, jak si zvyknete na tyto zátěže, je třeba zvýšit intenzitu a délku tréninku. Po zvládnutí této fáze se můžete nazývat pokročilým uživatelem a přejít na používání speciálních zařízení pro zvětšení penisu - například vyzkoušet extender nebo zavěšení zátěže.

Všechna fyzická cvičení pro zvětšení penisu lze rozdělit do dvou hlavních skupin:

 • Protahovací techniky. Tato cvičení jsou určena především ke zvýšení délky penisu. Patří mezi ně ruční protahování, ale i protahování tkání pomocí speciálních přístrojů – extenderů, nosítek a závěsů.
 • Cévní techniky. Takový trénink umožňuje zvýšit objem penisu díky aktivnímu dopadu na jeho cévy. Patří mezi ně cvičení jako: upnutí, pumpování, sezení na penisu, jelqing (částečně).

Jelqing pro zvětšení penisu

jelqing pro zvětšení penisu

Předpokládá se, že od zástupců arabských národů se rozšířila cévní technika zvaná jelqing, prováděná pomocí rukou. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších metod manuálního zvětšení penisu a je součástí většiny cvičebních programů.

Jelqing lze provádět samostatně i jako doplňkovou stimulaci s jinými metodami zvětšení penisu; a také - jako zahřátí před například pomocí speciálních zařízení.

Mezi výhody jelqing patří následující body:

 • Při provádění cvičení jsou zapojeny pouze ruce;
 • Tato technika vám umožňuje pracovat jak na zvětšení délky penisu - při provádění jelqingu ve stavu erekce 40-60%, tak na zvětšení jeho průměru: v tomto případě by měla být cvičení prováděna na úrovni erekce 80 %;
 • Jelqing zlepšuje krevní oběh a zvyšuje výdrž;
 • Jako bonus lze zaznamenat účinek zvýšení libida.

Obecně se jelqing týká jednoduchých fyzických cvičení. Toto cvičení však pomáhá zvětšit nejen trup penisu, ale také jeho hlavu.

Suchý jelq

suchý jelqing pro zvětšení penisu

V této verzi jsou cviky prováděny bez použití jakéhokoli lubrikačního gelu. Musíte se začít pohybovat pomalu a opatrně. Tato metoda je vhodná spíše pro pokročilé uživatele, kteří si již osvojili správný úchop prstenu a jsou schopni ovládat úroveň vzrušení během přiblížení.

Jelqing mokrou metodou (wet jelq)

mokré jelqing pro zvětšení penisu

Tato metoda spočívá v použití lubrikantu, tedy speciálního lubrikačního gelu, který vám umožní zpříjemnit cvičení. Tato možnost je vhodnější pro začínající uživatele.

Technika provedení je následující:

 1. Při použití lubrikantu musí být lubrikant aplikován na genitálie a jemně rozetřen po kůži;
 2. Poté musíte dosáhnout správné úrovně erekce – v závislosti na požadovaných výsledcích;
 3. Pomocí palce a ukazováčku vytvořte prstencový úchop a umístěte jej co nejblíže základně penisu;
 4. Pomocí středního tlaku tímto úchopem se opatrně pohybujte podél trupu a zastavte se před hlavou;
 5. Výše uvedený pohyb se počítá jako jeden jelq. Mělo by to trvat asi dvě nebo tři sekundy;
 6. Během cvičení musíte pravidelně měnit ruce. Celý přístup by měl trvat asi 10 minut; za tuto dobu se zpravidla vyrobí asi 250 takových jelků.

Stiskněte jelq

mačkání jelqing pro zvětšení penisu

Tato variace jelqingu je určena především ke zvětšení průměru penisu, ale umí pracovat i s jeho délkou. Aplikovaný tlak umožňuje napnout proteinové membrány kavernózních těl tkání penisu. S touto technikou se doporučuje začít po několika měsících suchého nebo mokrého jelqingu. Současně, i se zkušenostmi, je nutné začít s hladkými zátěžemi, postupně zvyšovat intenzitu.

Způsob provedení:

 • Úroveň excitace by měla být od 60 do 95% - čím vyšší je tento ukazatel, tím intenzivněji se penis zvýší;
 • Pravá ruka musí být položena na základnu penisu, sevřít prstencový úchop a stáhnout kůži zpět;
 • Druhá ruka provádí standardní techniku jelqing; stisk musí být silný. Ruka se pohybuje od kořene penisu k hlavě;
 • Během cvičení je nutné čas od času mírně povolit sevření u kořene penisu. To umožní nové části krve vstoupit do pohlavního orgánu a udržet požadovanou úroveň erekce.

Techniky Aarona Kemera

Jedním z nejznámějších děl autora je kniha, která vypráví o metodě zvětšení penisu přirozenou cestou. Tuto knihu lze snadno najít na internetu; čte se to docela jednoduše, psané s jistou dávkou humoru a docela dobrým jazykem. Tyto informace budou užitečné pro začátečníky i pokročilé uživatele v oblasti zvětšení penisu.

Tento text lze stáhnout a přenést do telefonu nebo e-knihy, aby bylo možné jej číst mimo domov.

Aaron Kemmer se ve své práci opírá o statistická data. Po přečtení knihy se budete moci dozvědět, jakých výsledků lze dosáhnout pravidelným používáním manuálních technik a dalších jednoduchých a cenově dostupných metod zvětšení penisu. Najdete v něm různé tipy a triky – včetně těch pro případy, kdy mohou nastat nějaké problémy.

NUP - konzervativní metody zvětšení penisu

konzervativní metody zvětšení penisu

Tento koncept znamená přirozené zvětšení penisu a je manuální, konzervativní technikou. Práce na zvětšení falusu nastává zvětšením kavernózních těles, která tvoří tkáň penisu, a natažením tuniky - tedy albuginey a houbovité tkáně. To vše přispívá k růstu jak délky penisu, tak jeho průměru.

S pomocí takových cvičení bylo mnoho zástupců mužské populace schopno dosáhnout znatelných výsledků; tyto techniky mají také pozitivní vliv na mužské tělo a mají léčivé vlastnosti.

Mezi cíle používání takových manuálních cvičení patří:

 • Zvýšení parametrů penisu;
 • Dosažení silné erekce vysoké kvality;
 • Zbavte se problému s předčasnou ejakulací.

Metody a techniky související s NUP jsou:

 • Použití speciálních zařízení a zařízení: extendery, expandéry, nosítka, čerpadla, závěsná břemena, zařízení pro jelqing atd. ;
 • Manuální techniky – strečink, jelqing, upnutí atd. ;
 • Jako další prostředky se často používají externí přípravky - krémy, gely a spreje na zvětšení penisu, stejně jako doplňky ke zlepšení erekce a zvýšení tělesného tonusu.

Kegelovy cviky

<8_img_center>

Kegelovy cviky nemají přímý vliv na růst penisu, jsou však silným podpůrným nástrojem. Kegelovy cviky mohou zvýšit tonus a zlepšit fungování svalů spojených s procesem ejakulace; působí jako prevence inkontinence a dalších změn v těle souvisejících s věkem; prodloužit možnou dobu sexuálního kontaktu; zlepšit pocity během intimity.

Pro dosažení výrazného účinku se Kegelova cvičení doporučují provádět po dobu 1, 5-2 měsíců alespoň 3-4krát týdně; ideálně denně.

Než začnete lekce, musíte pochopit, který sval by měl fungovat. Chcete-li jej najít, můžete provést následující:

 • Během močení zastavte proces a vnímejte, který sval se právě stahuje;
 • S maximální erekcí se snažte provést takový pohyb pohlavním orgánem, aby „vyskočil". Vnímejte svaly, které se této práce účastní.

Existuje několik možností pro provádění Kegelových cvičení:

 1. Udržujte napětí po dobu 10 sekund a poté relaxujte na stejnou dobu. Tuto kombinaci proveďte třikrát a půl minuty odpočívejte. Potom proveďte podobné kombinace rychle, během 5 sekund 10krát;
 2. Střídavě mačkejte a uvolňujte svaly na 5 sekund – proveďte 10 takových přístupů. Poté po dobu deseti sekund provádějte cvičení nejrychlejším tempem; poté se pokuste držet stisk dvě minuty.
 3. 30krát rychle zmáčkněte a uvolněte svaly; postupně zvyšujte počet takových sérií až na 100. Poté musíte 3x stlačit a uvolnit svaly po dobu 30 sekund na pohyb.
 4. Nejjednodušší možností je střídavě mačkat a uvolňovat svaly na několik minut denně; postupně prodlužujte dobu přiblížení na půl hodiny.

protažení penisu

Toto je možná jedna z nejoblíbenějších metod pro zvětšení penisu - především jeho délky. Tato skupina zahrnuje různé techniky:

 • Protažení ve tvaru A. Pracuje s celým povrchem penisu. Prstencový grip je umístěn za polonahou hlavou a sekundová ruka je umístěna pod dříkem penisu. Natažení je vytlačeno na 30 sekund;
 • V-stretch. Snímání může být buď přímé, nebo reverzní;
 • Jai se protáhne. Lehké protažení; vhodné pro začátečníky nebo jako rozcvička;
 • <9_img_center>
 • bts protáhnout. Pracuje s horními vazy penisu; pohlavní orgán je stažen zpět, umístěn mezi nohy pomocí obráceného prstencového sevření. Pozice musí být držena po dobu pěti minut;
 • Sadsak technika. Jedna z nejúčinnějších a nejúčinnějších metod, která vám umožní co nejvíce natáhnout membrány falusu. Provádí se na vzpřímeném členu; není vhodné pro začátečníky. Od kořene k hlavě je nutné vytvořit hladký ohyb;
 • Yuli (technika č. 3, extrémní). Cévní technika, která je také vhodná pouze pro pokročilé uživatele. Pracuje především s obvodem penisu; umožňuje však a do jisté míry i zvětšovat délku;
 • ruční strečink. Pohyby se provádějí suchýma rukama; obvod se vytvoří za hlavou a orgán se jemně vytáhne dopředu a do stran. Protahování se provádí po dobu pěti sekund, 5-10 sad v každém směru; časem by se měl celkový nastavený čas zvýšit na pět minut. Tato technika je určena především ke zvětšení délky penisu.
manuální protahování penisu

Před provedením jakéhokoli cvičení na protažení penisu se doporučuje předehřát penis - to lze provést obkladem namočeným v horké vodě, nebo, banálně - dát si horkou sprchu / koupel.

To pomůže zvýšit elasticitu tkání a jejich schopnost protahování, což sníží riziko poranění na minimum.

Masturbace

Masturbace sama o sobě neovlivňuje délku penisu – tohoto efektu lze dosáhnout kombinací s manuálními protahovacími technikami nebo jelqingem.

masturbace pro zvětšení penisu

Kompetentní technika masturbace však může pozitivně ovlivnit tloušťku penisu, zejména v jeho střední části. Zároveň se má za to, že příliš častý a nesprávně prováděný proces může nepříznivě ovlivnit vzhled penisu.

V každém případě se pro zvětšení penisu doporučuje přidat k masturbaci další cvičení, včetně speciální masáže.

intimní masáž

masáž penisu pro zvětšení

Pravidelná masáž penisu, prováděná po dlouhou dobu, umožňuje dosáhnout zvětšení penisu jak do délky, tak do průměru. Existují případy, kdy nárůst délky byl 7 centimetrů a obvod - 3 centimetry.

První výsledky lze vidět po měsíci pravidelného cvičení. Před provedením této techniky je třeba pohlavní orgán připravit zahřátím – např. horkou sprchou.

Jako lubrikant se také doporučuje používat speciální krémy a gely, které pracují s velikostí penisu. Po nanesení a rozetření lubrikantu proveďte jai strečink jako zahřátí.

intimní masáž pro zvětšení penisu

Samotná intimní masáž se provádí následovně:

 1. Prstencový úchop, vyrobený palcem a ukazováčkem, je umístěn na základně penisu a je veden podél hřídele. Po dosažení hlavy držte tuto pozici po dobu 10 sekund;
 2. Poté musí být penis uchopen společně s hlavou a vytažen na maximální možnou délku, přičemž v této poloze vydržte po dobu 30 sekund. Poté si udělejte krátkou přestávku 5-10 minut a postup opakujte.

Jak moc můžete zvýšit penis tréninkem

Manuální cvičení jsou považována za účinná ve věci zvětšení penisu. Abyste však viděli výsledek, je třeba je provádět dlouhodobě – po šesti měsících pravidelného tréninku lze k délce přidat 2–3 centimetry a od 1 cm k průměru.

Jak moc můžete zvětšit svůj penis

Klady a zápory manuální techniky

Manuální metody, známé pro svou účinnost při tréninku na zvětšení penisu, mají řadu výhod i některé nevýhody.

Mezi výhody patří:

 • Tato metoda je konzervativní technikou - to znamená, že pro zvýšení parametrů není nutné uchýlit se k plastické chirurgii a injekční kosmetologii;
 • Účinek je prodloužený; po ukončení tréninku lze pozorovat mírný návrat - ne více než 0, 5 cm;
 • Jako bonus získáte zvýšení libida, posílení erekce a schopnost rychle se zotavit ze stresu;
 • Tyto techniky nevyžadují žádné finanční výdaje; ruční techniky lze snadno implementovat doma.

Z minusů lze poznamenat: potřeba dlouhých a pravidelných tříd k dosažení nějakého účinku; začátečníci mají zvýšené riziko poranění penisu; příliš intenzivní zátěž může způsobit nepříjemné a nepříjemné pocity.

Hodnocení zvětšení penisu

Nejúčinnějšími cviky na zvětšení penisu mezi uživateli jsou jelqing a protahovací cvičení. Masáž je méně populární; Kegelovy cviky a masturbace nejsou samy o sobě považovány za účinné.

Bezpečné provedení

jak bezpečně provádět cvičení na zvětšení penisu

Jak jsme již uvedli, negramotná technika provádění manuálních cvičení a příliš intenzivní zátěž mohou způsobit zranění penisu. Tyto chyby jsou typické zejména pro nováčky v tomto byznysu. Jak se jim vyhnout:

 • Nezanedbávejte předběžné zahřátí penisu. Nechcete-li se pokaždé sprchovat nebo koupat horkou vodou, udělejte si obklad z ručníku namočeného v horké vodě nebo použijte improvizovanou nahřívací podložku z ponožky s horkou krupicí;
 • Před hlavními cviky proveďte zahřátí. V této funkci můžete použít techniku protahování jai; musí se to provádět alespoň dvě minuty;
 • Tato cvičení na zvětšení penisu se neprovádějí při maximální úrovni erekce – toto pravidlo je důležité zejména pro začátečníky. Pokuste se ovládat úroveň vzrušení;
 • Je nutné pečlivě dodržovat pokyny pro správné provedení konkrétní techniky;
 • Zátěž musí být zvyšována postupně a plynule;
 • Během tříd by se neměly vyskytovat bolestivé pocity; pokud je cítíte, je to signál, že cviky nejsou prováděny správně.

Konečně

Manuální cvičení jsou snadný a relativně bezpečný způsob, jak si doma zdarma zvětšit penis. K dosažení výsledku je samozřejmě potřeba se zásobit trpělivostí a vytrvalostí – v tomto případě vás výsledný efekt nezklame.