Zvětšení penisu doma - způsoby a prostředky

malá velikost penisu pro muže

Velikost penisu je záležitostí teenagerů, ale i po 20 letech, kdy tělo přestane růst, se muži obávají, zda je penis dostatečně velký, aby uspokojil jejich milovanou. Chirurgická intervence je povolena pouze podle indikací. Proto ti, kteří jsou sami se sebou nespokojeni, začínají hledat jiné cesty. Jak zvětšit člen doma a co je k tomu potřeba - metod a technologií pro samoprodlužování je mnoho, je důležité vybrat si pro sebe tu nejvhodnější.

Hlavní způsoby, jak zvýšit velikost penisu

Pokud shromažďujete informace z různých zdrojů, analyzujte hlavní metody, můžete vybrat několik z nejběžnějších:

 • Speciální náplasti. Jejich účinek je spíše pochybný.
 • Cvičení pro zvýšení. Účinnost také není ničím testována.
 • Chirurgická operace. Je považován za nebezpečný postup, který může vyvolat řadu komplikací.
 • Vakuové pumpy. Některé z nich mohou přinést nevýznamné výsledky.
 • Gely na bázi rostlinných složek. Pečlivě vybrané přírodní prvky mohou přinést dobré výsledky.

"Čím větší, tím lepší". Tato pravda byla odnepaměti vtloukána dospělým - nejprve lidová slovesnost s uctíváním falusu jako symbolu plodnosti a síly, pak nezkušení přátelé a posléze - neukojené dívky, jejichž poznámky měly za cíl pouze ponížit lidskou důstojnost. S čím skončíme? Více než 50 % mužů v reprodukčním věku a starších sní o přidání pár nebo dokonce více centimetrů v penisu.

Jaká velikost penisu je normální

Podle statistik se průměrná velikost ztopořeného penisu na celém světě pohybuje od 10 cm do 18 cm. Samozřejmě existují odchylky nahoru a dolů, ale často je to způsobeno geografií (nebo rasou), dědičností nebo různými patologiemi (např. v případě neuvěřitelně malých nebo velkých velikostí).

Vědci také zjistili, že v klidném stavu je délka penisu 9 cm s normální odchylkou 2 centimetry.

Při dotazování dívek a žen středního věku, jakou velikost penisu považují za optimální pro úspěšný sexuální vztah, se respondenti zaměřili na tloušťku mužského pohlavního orgánu, nikoli na jeho délku. Podle dívek na tloušťce záleží, a čím víc, tím větší potěšení měly a tím častěji zažívaly vaginální orgasmus.

Zvětšení penisu doma

Existuje několik populárních způsobů, jak zvětšit penis doma na internetu a na poslech. Pojďme se podívat na nejoblíbenější z nich a přijít na to, co funguje a co je jen marketingový trik pro zoufalce.

Zvětšení penisu jedlou sodou

Ano, ano, slyšeli jste dobře a nezdálo se vám to. Velikost penisu lze zvětšit obyčejnou jedlou sodou.

Někteří zástupci alternativní medicíny doporučují užívat 150 ml vody denně s lžičkou sody zředěné v ní.

Takový roztok působí příznivě na organismus, odstraňuje toxiny a tím zlepšuje kvalitu a délku pohlavního styku. Neexistují však žádné spolehlivé údaje potvrzující zvýšení penisu po užití roztoku sody.

Druhým způsobem, jak zvýšit penis sodou, je teplé koupele. Vezmeme stejné řešení, o kterém jsme mluvili, o něco výše a umístíme do něj mužský pohlavní orgán na 2-5 minut. Tento postup je vhodné provádět hodinu - 40 minut před pohlavním stykem.

Působení této metody je způsobeno zlepšením krevního oběhu a rozšířením krevních cév v penisu. To znamená, že během erekce můžete počítat se zvětšením vaší obvyklé velikosti o jeden až dva centimetry na délku a totéž na šířku. Stojí za zvážení, že pravidelnost teplých koupelí se sodou je důležitá, protože účinek je dočasný a od jednoho okamžiku se nic nestane.

pumpa na zvětšení penisu

Chytří vědci vynalezli úžasné zařízení - speciální pumpu na zvětšení penisu doma.

Pumpa funguje vakuově a používá se nejen ke zvětšení mužského penisu, ale také při různých onemocněních, jako je erektilní dysfunkce, po operaci prostaty nebo rehabilitaci po radioterapii. Obecně platí, že solidní přínos a nic víc.

Jak čerpadlo funguje

Vložíte svůj penis do pumpy a vytvoříte v ní vakuový efekt pomocí speciální ruční pumpy (nebo stisknutím tlačítka, pokud je pumpa elektrická). Při rovnoměrném zvýšení tlaku se aktivuje krevní oběh v penisu a jeho velikost se zvětší, a to mnohem více než při přirozené erekci.

Výhody a nevýhody použití pumpy na penis

Tato metoda je nejnebezpečnější a při správném používání čerpadla je nemožné způsobit si zranění. Při častém používání se však mohou objevit malé modřiny a modřiny v důsledku poranění krevních cév, které jsou blízko kůže.

O kolik centimetrů lze člen s pompou zvětšit? Pokud věříte recenzím skutečných lidí, tak 10 procent určitě. Mějte však na paměti, že efekt zvětšení penisu netrvá věčně, většinou trvá několik hodin a po chvíli se penis vrátí do své obvyklé velikosti.

Pravidelným používáním pumpy můžete dosáhnout trvalého účinku, ale v tomto případě bude potřeba ji používat roky každý den několikrát. A taková frekvence vám hrozí lymfatickým otokem a ztmavnutím kůže.

Cvičení pro zvýšení velikosti mužství

Existuje několik cviků na zvětšení velikosti penisu. Jsou zaměřeny na protažení kavernózních těl penisu a mohou vám připomínat erotickou masáž nebo masturbaci s určitými pravidly. Hlavní metoda zvětšení penisu doma pomocí cvičení se nazývá jelqing.

technika jelqing

Před cvičením je nutné penis řádně zahřát. To vás ochrání před zraněním a minimalizuje bolest, která může nastat při příliš aktivním cvičení.

Připravte si improvizovanou vyhřívací podložku. Na suché pánvi rozehřejte kuchyňskou sůl a vložte ji do ponožky. Střídavě přikládejte na penis teplou ponožku, abyste jej zahřáli ze všech stran.

Pokud se nechcete trápit nahřívacím polštářkem, použijte teplou vlhkou žínku nebo se vykoupejte, ale nezůstávejte příliš dlouho.

Po zahřátí penisu začněte jelqing.

 • Naneste lubrikant po celé délce penisu.
 • Spojte palec a ukazováček ruky tak, aby tvořily kulaté písmeno „o".
 • Začněte pohybovat penisem nahoru a dolů, což způsobí trochu vzrušení, ale nevede to k úplné erekci.
 • Nyní, když se pohybujete, vynaložte určité úsilí, jako byste mačkali penis. Natahujte prstenec prstů velmi pomalu (více než 30 sekund), přičemž se vyhněte hlavě penisu. 50 opakování bude stačit.
 • Poté můžete začít mačkat dlaněmi. Umístěte penis mezi otevřené dlaně as určitým úsilím jej stiskněte na 10 sekund a poté jej vytáhněte do stran a dopředu. Opakujte 50krát.

Prováděním těchto jednoduchých cviků dvakrát denně dosáhnete dobrých výsledků při zvětšení penisu. Mějte na paměti, že nejdůležitější věcí v jelqingu je pravidelnost cvičení.

Týden po zahájení jelqingu můžete zvýšit počet opakování na 100 nebo 200, podle svého uvážení a dobré nálady.

Pokud věříte recenzím mužů, kteří jelqing praktikují průběžně, v průměru se jim podařilo zvýšit o 2 cm.

Krém na zvětšení penisu

Často můžete najít reklamy na různé krémy a masti ke zvětšení mužského penisu. A občas to může být velmi lákavé – ale co už, jen namazaný a už pár centimetrů navíc v obvodu a délce.

Ve skutečnosti mají všechny takové masti pouze dočasný účinek, protože jejich složení způsobuje místní zlepšení krevního oběhu a rozšiřuje kavernózní tělesa, která tvoří penis.

Složení těchto krémů je založeno na přírodních složkách. Mohou například obsahovat extrakt z kořene zázvoru, bodlák, ženšen, kolagenový komplex pro zlepšení elasticity tkání penisu a dokonce i některé třísloviny.

velký kohout pilulky

Dalším důmyslným vynálezem moderní medicíny jsou pilulky a kapsle, které zvětšují velikost penisu. Stejně jako masti je jejich složení založeno především na přírodních složkách, což minimalizuje možné poškození a přítomnost nežádoucích účinků při podávání.

Kromě zvýšení délky a tloušťky penisu výrobci pilulek také slibují zvýšení libida, zlepšení erekce a trvání pohlavního styku. Některé také zlepšují kvalitu spermií a zvyšují šanci na početí, což je dobré pro muže, kteří plánují mít děti.

Jediným negativem je, že pilulky na zvětšení penisu není tak snadné sehnat, neprodávají se v každém sexshopu a dokonce i v internetových obchodech je nedostatek.

A samozřejmě neexistují žádná vědecky potvrzená data, která by vyvracela nebo prokazovala schopnost kapslí pozitivně ovlivnit velikost penisu, takže metoda je velmi pochybná.

Prodlužování penisu pomocí závaží

Ano, to jste si nemyslel. Někteří zvláště riskantní lidé zavěšují na penis závaží, aby jej protáhli a prodloužili tak jeho délku. Netřeba dodávat, že je to marná zábava, která povede ne-li ke zklamání, tak ke zranění a přetržení vazů a kavernózního těla penisu?

Nesnažte se zavěsit činku k vlastnímu penisu, starejte se o sebe a postarejte se o případné potomky. : )

Zvětšení penisu hormony

Hormonální zvětšení penisu je možné, ale pouze pokud je vám méně než 15 let. To je takové zklamání. V opačném případě si užíváním hormonů vyděláte na spoustu negativních účinků.

V kruhu kulturistů existuje názor, že užívání hormonu gonadotropin má příznivý účinek na penis a způsobuje jeho růst. Ve skutečnosti bude taková terapie mít více vedlejších účinků. Ano, gonadotropin zlepšuje erekci a kvalitu pohlavního styku, ale zde všechny výhody končí a začínají problémy, respektive hormonální selhání organismu.

Existuje také názor, že testosteron je schopen obnovit růst penisu a že to, co nevyrostlo během období dospívání během návalu tohoto hormonu, „roste" během hormonální terapie. V praxi se ale ukazuje, že užívání testosteronu má efekt pouze u 5 % těch, kteří chtějí velikost penisu zvětšit, což je srovnatelné s nulovou účinností.

léčiv

Tato skupina zahrnuje všechny léky, jejichž výrobci tvrdí, že po použití zvětšují velikost orgánu:

 • Pilulky. Díky látkám, jako je tadalafil, člověk zlepšuje erekci, prodlužuje se doba pohlavního styku atd. Špičková erekce mírně zvětšuje velikost penisu a jeho tvrdost, přičemž tato kvalita je vysoce ceněna ženami.
 • Doplňky stravy - Doplňky stravy nelze považovat za léky. Jsou to spíše „vitamíny a stopové prvky", které na tělo působí blahodárně a hlavně neškodně. Složení obsahuje bylinky a přírodní složky, které svým působením také zlepšují fungování reprodukčního systému a erektilní funkce těla.

Kořen ženšenu, maca peruánská, cordyceps, ginkgo biloba a další přírodní složky se používají v mnoha lécích pro mužské zdraví a zvětšení.

Gely, spreje a jiné masti, které je nutné před sexem vtírat do genitálií. Guaran, kafr, arginin a další látky ve složení činí ejakulaci jasnější, sex delší a penis je tlustší a delší (pokud zredukujeme popis obchodníků na suchá fakta). Akumulační účinek znamená silnější účinek při dlouhodobém používání.

Pravdou je, že účinek všech léků je založen na zlepšení krevního oběhu v penisu. Jednoduše řečeno, účinek je dočasný, pacienti sice uvádějí zvětšení velikosti, ale jakmile přestanete brát lék nebo používat gel, jejich účinek postupně odezní. A přesto je to bezpečná a cenově dostupná metoda (ve srovnání se stejnou váhou mezi nohama).

Operace zvětšení penisu: Rychlá a účinná

V moderním světě plastické chirurgie se operace ke zvětšení délky a šířky penisu staly velmi populární. Podívejme se, jak se to dělá a obecně proč.

Zvětšení šířky penisu pomocí implantátů

Penilní protéza je indikována pro muže s erektilní dysfunkcí a jakýmikoli chorobami (vrozenými nebo získanými), které mohou ovlivnit schopnost pohlavního styku.

Všechny protézy jsou vybírány individuálně a v závislosti na typu a ceně mají své vlastní vlastnosti. Protézy poslední generace jsou tedy speciální nafukovací a hydraulické protézy, které se zavádějí do kavernózních těl a plní ztracené funkce.

Zvětšení penisu pomocí injekcí

Pro zvětšení šířky a objemu penisu se používají dva typy injekcí.

První je zavedení vlastní tukové tkáně do penisu a nazývá se lipolifting. Neuvěřitelně bezpečná a rychlá metoda, rehabilitace netrvá déle než pár dní.

Druhým typem injekce je plnění kyselinou hyaluronovou. Pomocí injekční stříkačky s mikrojehlou se do penisu vstříkne speciální gel, který vyplní prostor pod kůží a zvětší objem penisu po celé délce o 1-2 cm.

Prodloužení penisu pomocí operací

Ligamentotomie je název operace ke zvětšení délky mužského penisu přeříznutím podpůrného vazu penisu. V moderní medicíně se používá laser, který řeže speciální vaz, který drží penis v perineu.

Je tedy možné zvětšit délku penisu o 3-5 cm a samotná operace nebude trvat déle než 15 minut.

Použití spotřebičů

Pokud cvičení zahrnují kumulativní účinek v průběhu času, pro rychlý, ale jednorázový účinek, může muž použít speciální zařízení a nástroje. Samozřejmě nepomohou k růstu orgánu, ale zaručují požitek z nových vjemů ze zvýšených parametrů falu.

trysky

Existuje mnoho trysek, které nejen dodají penisu tloušťku a délku, ale také pomohou posílit erekci, což znamená, že se také zvýší kvalita pohlavního styku. Trysky mohou být uzavřeného a otevřeného typu, uzavřené jsou vhodnější pro prodloužení délky falusu.

dívka je spokojená s velikostí mužského penisu

Je dobré, když je tryska vyrobena z elastického a pružného materiálu, například latexu nebo silikonu. Maximální prodloužení délky falu může být + 10 cm, v průměru výrobci nabízejí + 3-6 cm Tryska také snižuje citlivost hlavy penisu, což znamená, že prodlužuje pohlavní styk a řeší problém předčasné ejakulace .

Pumpy

Takové zařízení navenek připomíná pumpu, jeho princip fungování zaručuje kromě zvětšení velikosti orgánu zvýšení potence, erekci a zlepšení kvality sexuálního života muže. Ale hlavní je, že pumpa pomáhá muži dosáhnout erekce a dokonce i s erektilní dysfunkcí podtlakem, který způsobuje proudění krve do kavernózních těles.

Vakuová pumpa musí být používána následujícím způsobem:

 • penis je namazán krémem a poté je vložen do válce zařízení;
 • vzduch je čerpán z válce, což vede k tlaku na orgán;
 • tlak zvyšuje průtok krve, čímž se zvětšuje délka a tloušťka penisu;
 • vestavěný manometr reguluje tlak na tělo;
 • Pumpa by měla být použita před pohlavním stykem.

Výsledek, který pumpa slibuje, je ve skutečnosti dočasný, takže muži s erektilní dysfunkcí a malými rozměry ji používají jako pomocné zařízení.

Prodlužovače

Extender je speciální design, který je připevněn k penisu pro zvětšení jeho délky a tloušťky a také pro odstranění zakřivení. Princip jeho účinku spočívá v silném napětí tkání a dlouhodobé expozici. Díky tomu se buňky kavernózních těles začnou dělit a růst.

Názor odborníka: Extender je jediný přístroj, který má dlouhodobý terapeutický výsledek. Lékaři schvalují jeho použití k vyrovnání těla a zvětšení jeho velikosti. Hlavní věc je, že se používá pod dohledem odborníka, protože metoda zahrnuje vysoké riziko zranění.

Existuje několik typů extenderů – smyčkové, vakuové a páskové. Pásová a vakuová zařízení jsou považována za nejpohodlnější a nejefektivnější, zatímco smyčková zařízení jsou mnohem levnější. Zařízení je nutné používat denně po dobu několika hodin, jakmile si tělo zvykne na protahování, extender se zkroutí pro nové napětí.

Jak rychle zvětšit člena doma

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit člena domu, v závislosti na načasování výsledku:

 • jelqing - v komplexu můžete přidat centimetr za měsíc;
 • Kegelův komplex;
 • masáž;
 • náklad;
 • zvýšení drog;
 • extender - účinek za dva dny;
 • vakuová pumpa;
 • krém;
 • trysky.

"Rada. Abyste dosáhli výsledků velmi rychle, výběr pouze jednoho léku nepomůže, potřebujete komplexní kompetentní účinek na orgán.

Jaký způsob zvolit

Výběr závisí na konečném cíli.

Například:

 • stimulace průtoku krve, postupné zvětšování dutin kavernózních těles, zlepšení erekce
  (gel, krém, sprej, pumpa, koupele se sodou, med, masážní techniky, výživa, doplňky stravy, tablety);
 • protahování houbovitých, kavernózních tkání, vazů
  (prodlužovač, věšák, cvičení, jelqing);
 • kombinovaný efekt
  - dosažené kombinací metod.

Poslední možnost poskytuje maximální pokrok. Zabraňuje stagnaci, zvyšuje přitažlivost, sílu erekce. Výsledkem je nevratné zvětšení penisu.

Jak zvýšit penis za týden

Odpružení břemen

Zavěšení závaží na penis je rychlý způsob, ale docela traumatizující. Váha působí na vazy s kavernózními těly, což pomáhá prodloužit délku a zvětšit penis. Mírné zvýšení penisu je možné za týden a za 2 týdny je viditelný výsledek o 1, 5-2 cm. Co je potřeba ke zvětšení mužského orgánu za 7 dní:

 • Předehřejte penis.
 • Upevněte záplatu, která je upevněna šňůrkou.
 • Zavěste minimální zátěž.
 • Zůstaňte v tomto stavu až půl hodiny. Se znatelnou necitlivostí je zátěž odstraněna.

Zátěž se zvyšuje v závislosti na pocitech muže. Ale drastické akce mohou ublížit a ochromit.

Extender

Extender je další nástroj, který pomáhá růst penisu za týden. Můžete si vybrat vakuové, smyčkové nebo páskové. Looped je cenově výhodnější, ale neposkytuje takové pohodlí jako jiné typy. Podstatou extenderu je natáhnout falus, takže tkáně rostou, aby se zbavily nepohodlí. Výsledek není krátkodobý, ale při zneužití může ovlivnit potenci. Doporučuje se používat až dvě hodiny denně.

Pomocí extenderu

Extender je zařízení, které natahuje penis, aby ho zvětšilo nebo upravilo jeho zakřivení. Zařízení pracuje na principu trakční metody. V reakci na prodloužené protahování se buňky v orgánu aktivně dělí a zvětšují maso. Ostatní části těla jsou také korigovány tímto způsobem pomocí prodlužovacího analogu. Mezi výhody zařízení patří zvětšení penisu o 4 cm na délku, o 2 cm na obvod. Zakřivení penisu při použití extenderu lze korigovat o 40 %. Zařízení se nosí 4-6 hodin denně. Tento čas během dne je rozdělen do několika částí. Průběh léčby trvá od 6 do 8 měsíců. Při nošení zařízení musíte přísně dodržovat pokyny a doporučení lékaře.

Nevýhody extenderu zahrnují poškození kůže, nepohodlí při nošení. Pokud je zařízení používáno nesprávně, může dojít k opačnému efektu.

Jak zvětšit penis za 5 minut

Okamžité zvýšení bez následků a navždy je mýtus. Za pět minut můžete pumpičku krátce aplikovat. Ale toto je dočasné opatření ke zvýšení velikosti a podpoře potence. Pumpa vytváří podtlak, který stimuluje průtok krve a zvyšuje erekci. Za hodinu účinek zmizí.

Aplikace:

 1. Penis je ošetřen krémem a vložen do válce.
 2. Pro vytvoření vakua se vzduch odčerpá. V tomto případě je na penis tlak.
 3. Zvýšený průtok krve poskytuje zvýšení objemu mužské důstojnosti za 5 minut. Zařízení má manometr.

vakuová pumpa

Zařízení zvané „Vakuová pumpa" odstraňuje vzduch kolem penisu, což způsobuje průtok krve do orgánu. Zařízení pracuje na principu čerpadla. Trénink penisu s pumpou vypadá takto:

 1. Zařízení se nasadí na orgán.
 2. Trénink pro začátečníky trvá 5 minut.
 3. Pak je potřeba trénovat tělo striktně podle návodu k pumpě.

Před použitím vakua se penis umyje a ošetří krémem. Erekce po aplikaci nastává okamžitě. Nárůst objemu trvá až 2 hodiny.

K nevýhodám postupuzahrnují možné nepohodlí. Někdy se kvůli pumpě objeví malé krvácení. Nepoužívejte přístroj déle než 20 minut denně, mohou nastat problémy s citlivostí orgánu. Přílišné nadšení pro pumpu vede k opačnému efektu.

Jak zvětšit penis za jeden den

Na den můžete provozním zvýšením dosáhnout jak krátkodobého efektu, tak trvalého. Jednou z bezpečných metod růstu penisu je speciální tryska. Lze použít otevřený nebo zavřený. Takové zařízení je vhodné pro dlouhodobé zvýšení důstojnosti a zvýšenou erekci. Pro prodloužení se doporučuje zvolit uzavřený typ trysky.

Pro zachování citlivosti se doporučuje zvolit měkčí materiál. Trysky vyrobené ze silikonu a latexu prakticky nejsou cítit. Podobné zařízení se používá několik hodin. Mnozí říkají, že za pár dní bude výsledek viditelný. A už za tři dny se muž cítí v posteli lépe.

Zvláštní pozornost je věnována krémům a gelům. Výrobce garantuje výsledek do 1 dne, záleží však na přímých funkcích produktu. Existuje několik typů léků:

 • krátkodobé (jednání před sexem);
 • dlouhodobé (účinku je dosaženo asi za 2 dny);
 • jako pomůcka: pokud se souběžně používají jiné metody zvětšení penisu.

Nejradikálnější metodou, pro kterou se ne každý muž rozhodne, je operace. Ve skutečnosti k nárůstu dochází za 3 dny a trvání účinku je celoživotní. Operace je vhodnější pro muže, kteří mají zjevné odchylky ve vývoji penisu. Pokud je během erekce penis menší než 11 cm, může být povolen chirurgický zákrok. Takové operace se provádějí pro:

 1. Délkové přídavky.
 2. Zahušťování.

„Důležitý fakt. Penis se chirurgicky zvětší až na 4 cm. Operaci provádí zkušený lékař v lokální anestezii. "

Krémy, gely, spreje

Masti a gely na zvětšení penisu mohou zpevnit kůži penisu, způsobit erekci a prokrvit penis. Ale nemohou dát penisu několik centimetrů na délku, jakoby kouzlem. Je lepší používat krémy a spreje v komplexu v kombinaci s jinými metodami.

Moderní gely a masti na genitálie obsahují jak přírodní složky, tak chemické sloučeniny. Před použitím tohoto nebo toho léku se musíte ujistit, že na něj není alergie. K tomu je kompozice testována na malé ploše pokožky.