Zvětšení penisu s jedlou sodou

Jedlá soda je jemná krystalická látka, která se v lékařské praxi používá jako neutralizátor popálenin a vysoké kyselosti v žaludku. Systematické používání přípravku má příznivý účinek na fungování orgánů zažívacího traktu, proto ho někteří muži používají ke zvýšení potence a zvětšení penisu.

zamilovaný pár

Ale než si zvětšíte penis sodou, musíte se seznámit s klíčovými rysy používání bílého prášku. Soda má výrazné antioxidační (antioxidační) vlastnosti, stejně jako schopnost čistit krevní cévy od plaků cholesterolu. Zlepšení propustnosti krevních kapilár má příznivý účinek na trofismus tkání, neovlivňuje to však zvětšení penisu. Levný produkt je velmi žádaný mezi muži, kteří se snaží zvětšit velikost penisu. Jen málo lidí však ví, že použití hydrogenuhličitanu sodného k úpravě velikosti penisu prakticky nepřináší požadovaný účinek.

O sodě

Jedlá soda (hydrogenuhličitan sodný) je netoxická látka, která obsahuje kyselou sůl sodíku a kyselinu uhličitou. Bílý prášek má slanou chuť, proto při perorálním podání velkého množství přípravku často dochází k podráždění gastrointestinálních sliznic. V tradiční medicíně se roztok jedlé sody často používá jako antiseptikum nebo lék na pálení žáhy. Kyselinu neutralizující látku doporučují používat osoby trpící vysokou kyselostí, aby se předešlo žaludečním vředům.

Hydrogenuhličitan sodný je v zásadě zásadou, takže nadužívání může vést k dehydrataci.

V alternativní medicíně se jedlá soda používá k hojení ran na povrchu kůže. Někteří zástupci silnějšího pohlaví však používají hydrogenuhličitan sodný k úpravě velikosti pohlavního orgánu a zvýšení potence. Podle odborníků jemně krystalický prášek žádným způsobem neovlivňuje mikrocirkulaci krve v penisu. Systematické nanášení sody na pokožku může navíc vyvolat podráždění a kožní dermatologická onemocnění.

Užitečné vlastnosti sody

Je pravda, že jedlá soda zvětšuje penis? Hned je třeba poznamenat, že alkalizující látka přímo neovlivňuje proces vývoje tkáně. Při správném používání produktu se úroveň kyselosti v těle normalizuje, což má příznivý účinek na redoxní procesy. To je jeden z klíčových důvodů pro posílení těla jako celku a zlepšení trofismu tkání.

Pití jedlé sody v roztoku pomůže normalizovat pH v žaludku, ale neovlivní to velikost vašeho falusu. Je možné zvýšit délku a šířku pohlavního orgánu bez chirurgického zákroku, ale k tomu je nutné použít speciální zdravotnické prostředky (vakuová pumpa, nástavec), jejichž činnost je zaměřena na protažení tkání. V tomto případě se účinnost postupu projeví přibližně po měsíci léčby.

Mezi výrazné terapeutické vlastnosti hydrogenuhličitanu sodného patří:

Obnova acidobazické rovnováhy

Hydrogenuhličitan sodný je součástí lymfocytů a krevní plazmy, proto použití roztoku sody pomáhá sladit acidobazickou rovnováhu. Správně připravený lék pomůže očistit tělo od toxických látek a toxinů, které zpomalují biochemické reakce. To zase povede ke zvýšení odolnosti těla a zrychlení buněčné mitózy. V tomto případě musíte opatrně používat roztok sody, protože přebytek produktu v těle může způsobit dehydrataci a rozvoj gastrointestinálních onemocnění.

Zrychlení biochemických reakcí

Zvětšení penisu sodou je nemožné, i když produkt skutečně pomáhá alkalizovat tělo. Snížení koncentrace toxických látek v krvi a měkkých tkáních stimuluje syntézu aminových vitamínů, mezi které patří thiamin (vitamin B1), cholin (vitamin B4), pyridoxin (vitamin B6), kobalamin (vitamin B12). Vitamíny skupiny B jsou součástí složení doplňků stravy pro zvětšení penisu. Ale aby skutečně přispělo k produkci požadovaného množství vitamínů v těle, bude se muset soda konzumovat ve velmi velkých dávkách, což má obrovské následky.

Čištění stěn cév od cholesterolu

Soda ovlivňuje metabolismus lipidů ve tkáních a také snižuje koncentraci takzvaného „špatného" cholesterolu v těle. Následné čištění stěn krevních cév od lipofilních látek zvyšuje jejich vnitřní průměr. Pokud použijete horkou vodu se sodou v malých dávkách, obnoví normální kapilární propustnost a krevní oběh v tkáních.

jedlá soda pro zvětšení penisu

Podle odborníků nemůže hydrogenuhličitan sodný skutečně ovlivnit erektilní funkci a průtok krve do penisu.

Nesprávný příjem hydrogenuhličitanu sodného vede k podráždění sliznic v zažívacím traktu a nadýmání.

Zvětšení penisu pomocí jedlé sody je nejen nemožné, ale také nebezpečné. přebytek alkálie v těle narušuje biochemické reakce v tkáních. Proto byste se před rozšířením penisu kyselinou neutralizující látkou měli poradit s urologem.

Účinek sody na reprodukční systém

Hormonální nerovnováha je jednou z klíčových příčin nedostatečně vyvinuté tkáně penisu. V tomto případě je fungování endokrinního systému úzce spojeno s prací gastrointestinálního traktu. Vývoj onemocnění trávicího traktu v pubertě, zejména neschopnost střev absorbovat živiny, velmi často vede k porušení hormonálních hladin. Na druhé straně nedostatečná produkce androgenů (testosteronu) negativně ovlivňuje rychlost vývoje svalů a erektilní tkáně v penisu.

Hydrogenuhličitan sodný má příznivý účinek na fungování zažívacího traktu, což brání rozvoji řady endokrinních patologií.

Zvětšení penisu pomocí jedlé sody však není možné, protože výrobek není schopen ovlivnit produkci androgenů v mužském těle a následně ani rychlost vývoje genitálií.

Způsoby použití sody

Může se jedlá soda užívat ústy? Gastroenterologové varují, že při perorálním podání roztoku sody by měla být koncentrace látek neutralizujících kyselinu malá. Nadužívání hydrogenuhličitanu sodného může způsobit podráždění a zánět žaludeční sliznice. Nemá smysl používat sodu k zvětšení penisu, je však možné s její pomocí eliminovat pálení žáhy a následky tepelných popálenin dvěma způsoby:

Orálně

Základním principem použití roztoku sody není kombinovat proces trávení s orálním příjmem hydrogenuhličitanu sodného. Během trávení potravy vstupuje kyselina do žaludku, který je neutralizován alkáliemi. Abyste zabránili rozpadu jídla v žaludku, můžete použít sódu hodinu před nebo hodinu a půl po jídle. Pro správnou přípravu roztoku je potřeba přibližně 1/3 lžičky. nalijte 200 ml horké vody do bílého prášku. Roztok se nejlépe konzumuje na lačný žaludek 15-20 minut po probuzení.

Navenek

Pro urychlení hojení ran na povrchu kůže se doporučuje použít roztok sody zvenčí. Existují dvě hlavní metody použití jemného krystalického prášku:

  • alkalické koupele: do nádoby s horkou vodou přidejte malé množství hydrogenuhličitanu sodného; v připraveném roztoku se navlhčí gáza, pomocí které se povrch rány promyje 2-3krát denně;
  • kosmetické krémy: jako základ pro přípravu krému se používá vazelína, masážní olej nebo dětský krém, do kterého se přidá ½ lžičky. soda; pravidelné používání krému může změkčit pokožku a zabránit vzniku hnisavého zánětu v oblastech poškození tkání.

Hydrogenuhličitan sodný působí jako stimulátor biochemických procesů v měkkých tkáních. Před použitím prášku pro léčebné účely je však nutné jej bezpodmínečně splatit. Každý, kdo pil roztok se sodou, aniž by z něj vytlačil oxid uhličitý, ví, že to v průběhu času vede k nadýmání a nadýmání. Urologové varují, že zvětšení penisu pomocí jedlé sody může být zdraví škodlivé. Pokud na penis nanesete mast hydrogenuhličitanu sodného, povede to následně k dehydrataci pokožky a vzniku trhlin na jejím povrchu.

Odborná rada

Kyselý neutralizační prášek, který neovlivňuje velikost penisu, by měl být používán v souladu se specifickými doporučeními lékařů, protože soda často vede k zánětu žaludku. Nevhodné použití výrobku zhoršuje zdraví a vede ke komplikacím. Proto se v tradiční medicíně nepoužívá jedlá soda k zvětšení falusu.

Je důležité si uvědomit, že alkalizující léky přinejlepším normalizují hladinu kyselosti v gastrointestinálním traktu a zabraňují rozvoji bakterií. Použití jemně krystalického prášku nemá vliv na délku a obvod genitálního kmene.

Před použitím hydrogenuhličitanu sodného je vhodné si přečíst následující odborná doporučení:

  • pro orální podání můžete použít pouze hasenou sódu (před použitím se nalije horkou vodou, jejíž teplota by neměla být nižší než 60 ° C);
  • v případě exacerbace chronických gastrointestinálních onemocnění nemůžete použít hydrogenuhličitan sodný;
  • roztok sody se doporučuje konzumovat horký 1-1, 5 hodiny před jídlem 2krát denně, nejvýše 4 dny za sebou;
  • optimální dávka prášku je od 1/3 lžičky. pro 200-250 ml horké vody.

Zvětšení penisu sodou je kontraindikováno u osob trpících nízkou kyselostí žaludku.

Závěr

Z výše uvedeného vyplývá, že zvětšení penisu sodou nejen nemá smysl, ale může také poškodit zdraví.

Dlouhodobé perorální podávání alkalizujících roztoků je plné podráždění sliznic a dehydratace těla. Podle odborníků je jednoduše nemožné zvětšit penis pomocí krémů nebo prášků. Velikost penisu je možné ovlivnit pouze pomocí fyzioterapeutických procedur, speciálních simulátorů a faloplastiky.