Zvětšení penisu

Obecně se uznává, že téměř všichni muži bez výjimky chtějí mít členavelké velikostinež to je. Taková hrubá generalizace samozřejmě není zcela férová. Podle různých zdrojů všakasi 45 - 55% mužů není spokojeno s velikostí svého penisu. . .

A ačkoli otázka preferované velikosti mužské důstojnosti pro muže a ženy zůstává kontroverzní, je třeba si uvědomit, že možnostem zvětšení penisu byla vždy věnována velká pozornost.

Lži a pravdy o zvětšení penisu.

Velikost penisu je důležitým tématem téměř pro každého muže. Kdokoli pracuje, bez ohledu na národnost, bez ohledu na příjem, povahu a věk, téměř každýmuž víceméně často přemýšlí o tom, zda má normální velikost penisu. . .

průměrná velikost v centimetrech

V reálném životě se průměrné hodnoty délky penisu během sexuálního vzrušení pohybují od 13 do 16 cm.

Bezohlední výrobci a inzerenti přirozeně nemohli tento stav věcí využít: nyní se mužům nabízí mnoho metod určených ke zvětšení penisu - rychle, bezpečně a zaručeně! Samozřejmě v naprosté většině případů jde o čistý podvod.

DejmeNejviditelnější falešné sliby o zvětšení penisu. . .

FALSE 1. Tablety a kapsle z internetu.

Ať už jsou levné nebo drahé, tyto produkty slibují zvýšení velikosti penisu kvůli přítomnosti různých bylin, vitamínů, výtažků, hormonů atd.

Pravda:ve skutečnosti takové „léky" nejsou schopny skutečně změnit velikost penisu. V nejlepším případě takové „pilulky" nic neovlivní. Při nejhorším -možné poškození těla. . .

Přestaňte užívat pilulky bez konzultace s lékařem; vyvarujte se užívání léků, které se prodávají pouze na internetu a nejsou uvedeny v síti lékáren.

FALSE 2. Pleťové krémy, krémy a všechny druhy mastí pro zvětšení penisu.

Pravda:tyto výrobky často obsahují dráždivou složku (například pepřovou bázi). Někdy to může vést k dočasnému zvětšení penisu v důsledku více či méně výrazného otoku tkáně. Ale otok projde a velikost se vrátí do původního stavu. Při pravidelném používání dráždivých látek existuje riziko chronického zánětu tkání.

FALSE 3. „Šokové" směsi, „techniky zázračného růstu penisu" atd.

Mluvíme o údajně „vynalezených" šílených způsobech zvětšení penisu: například třením roztokem sody s octem, pepřovými tinkturami atd.

Pravda:všechny tyto „recepty" využívají důvěryhodnosti lidí (zejména starších) a jsou navrženy tak, aby upozorňovaly na reklamu.

Pamatujte, že taková doporučení, bez ohledu na to, jak lákavě se mohou zdát, nemají žádné vážné odůvodnění a při jejich dodržování si můžete ublížit.

Efektivní metody zvětšení penisu.

Mezi účinné metody zvětšení penisu patří:

  1. "Přirozené zvětšení penisu"tahem (protahováním) nebo pod vlivem místního podtlaku (LOD);
  2. hormonální terapie;
  3. chirurgické operace.

„Natural Penis Enlargement", LLP.

Pro tzv. Lze použít zařízení pro „přirozené zvětšení penisu" pro trakci (roztahování) penisu (prodlužovače), stejně jako vakuová zařízení (pumpy, přístroje pro terapii lokálním podtlakem).

vakuová pumpa na zvětšení penisu

Vakuová zařízení natahují tkáně penisu (corpus cavernosum a corpus spongiosum) a dočasně zvyšují arteriální průtok krve do penisu.

struktura penisu

Tato zařízení jsou při správném používání bezpečná. Mohou jim ublížit pouze záměrným nadměrným vystavením nízkému tlaku (navzdory bolestivým pocitům): v tomto případě jsou možné ruptury kapilár s tvorbou hematomů, dočasná tvorba otoku penisu.

Systematické a dlouhodobé používání vakuové pumpy může vést ke zvětšení délky a průměru penisu. Účinek však netrvá dlouho: po ukončení používání vakuové pumpy se velikost penisu rychle vrátí do původního stavu. Navíc,pravidelné používání vakuových zařízení může vést k přetížení kavernózních korpusů, což způsobí dočasné oslabení erekce (penis se během erekce zjemní).

V tomto případě je důvodem oslabení erekce zvýšení objemu kavernózních těles bez odpovídajícího zvýšení arteriálního průtoku krve.

jak dochází k erekci

Při významném zvýšení objemu kavernózních těl nemusí obvyklé množství krve protékající hlubokými tepnami stačit k úplnému naplnění jeskyní krví. V tomto případě tunica albuginea corpora cavernosa dostatečně silně nevytlačí venózní plexus, a proto bude krev z corpora cavernosa vypouštěna do eferentní žíly - nemůže dojít k plnohodnotné tuhé erekci. Když odtok krve venózním systémem převyšuje tok krve tepnami, mluví se o nichvenookluzivní erektilní dysfunkce. . .

To je důležité si uvědomit, když se pokoušíte zvětšit penis!

Pro vysoce kvalitní intimní život a plné sexuální uspokojení každého z partnerů není ztuhlost penisu během erekce o nic méně důležitá než jeho velikost.

Použitíprodlužovače penisu. . . Prodlužovače jsou navrženy tak, aby napínaly penis a zvyšovaly jeho délku (aleprůměr penisu se při nošení nástavce nezvětšuje). Použití prodlužovačů, jako jsou vakuová zařízení, je jednou z nejúčinnějších metod pro zvětšení délky penisu.

prodlužovač zvětšení penisu

Pokud je prodlužovač nošen po mnoho měsíců, dosažené zvětšení délky penisu zůstává na dlouhou dobu. Alepři použití prodlužovače existuje riziko přetažení kavernózních těles, což může vést k oslabení erektilní funkce. . .

Aby se zvětšila velikost penisu pomocí vakuové pumpy nebo prodlužovače bez oslabení erekce, je nutné současně se zvýšením objemu kavernózních těles zajistit zvýšený průtok krve do penisu při vzrušení.

Jinými slovy, je důležité dosáhnout vzhledu vazodilatačního účinku, a tím zvýšit tok arteriální krve do genitálií během erekce.

Pro tyto účely lze použít léky ze skupiny inhibitorů fosfodiesterázy typu 5. Nekontrolované užívání těchto léků však může být pro muže škodlivé: tyto léky mají řadu nežádoucích vedlejších účinků na kardiovaskulární systém. Kromě toho se při dlouhodobém užívání inhibitorů fosfodiesterázy typu 5 vytváří farmakologická závislost, která může vést k postupnému zvyšování dávky léčiva a v konečném důsledku ke ztrátě pohlavního styku bez užívání tablet. Pamatujte, že kompetentní urologové předepisují inhibitory fosfodiesterázy typu 5 velmi opatrně a pouze pro těžkou erektilní dysfunkci.

Alternativou k inhibitorům fosfodiesterázy typu 5 je použití fyzikálních metod expozice.

Mluvíme o použití některých elektroterapeutických faktorů, jako jsou:nízkofrekvenční pulzní magnetické pole, laser s nízkou intenzitou, polarizované světlo ve viditelném a infračerveném rozsahu. . .

Kombinované použití různých fyzikálních faktorů vlivu může významně zvýšit celkový účinek fyzioterapie.

vakuový stroj na zvětšení penisu

Magnetoterapie a fototerapie s použitím kurzu (10 nebo více procedur prováděných s frekvencí nejméně 3krát týdně) mají výrazný vazodilatační účinek, který zvyšuje krevní oběh v penisu a zlepšuje arteriální průtok krve během erekce.V tomto případě vazodilatační účinek trvá dlouhou dobu:až 2 - 3 měsíce. . . Takto,současně s postupným zvyšováním objemu kavernózních těles pod vlivem místního podtlaku se zvyšuje přítok arteriální krve, což umožňuje kompenzovat negativní účinek přetažení kavernózních těles. . .

Hormonální terapie.

Použití dihydrotestosteronu za účelem zvětšení penisu lze předepsat u mužů s anomáliemi ve vývoji penisu. V těchto případech velikost vztyčeného penisu nepřesahuje 10 cm (tzv. „Micropenis"). Důvodem tohoto stavu je narušení puberty spojené s nedostatkem dihydrotestotheronu.

Hormonální terapie má vedlejší účinky (např. Plešatost).

Chirurgické operace.

Zvětšení penisu je možné implantováním implantátů (k tomu lze použít svalové partie odebrané z míst, kde neplní významnou funkci).

Ligamentotomie je operace zvětšení penisu řezáním podpůrného vazu penisu.

anatomie mužského člena

U dospívajících a mladých mužů s malými sexuálními zkušenostmi jsou podpůrné vazy penisu krátké a tuhé, penis vzhlédne, když je vztyčený nebo je zcela přitlačen k žaludku. U starších mužů s vyvinutými vazy se penis během erekce nezvedá, ale nachází se přibližně rovnoběžně se zemí. Jak se vazy natahují, úhel penisu se během erekce mění a jeho délka se také zvětšuje.

Chirurgická transekce podpěrných vazů penisu s následným protažením pomocí prodlužovače může prodloužit délku penisu.

před a po operaci zvětšení penisu

Po ligamentotomii se délka penisu zvětšuje, stává se těžší a při vztyčení se dívá dolů.Operace nevede ke zvýšení tloušťky penisu. . .

Možné komplikace operace: erektilní dysfunkce, bolestivé erekce.