Jak rychle zvětšit mužský penis doma

Velikost penisu je důvodem k obavám mužů v jakémkoli věku, od dospívání. Mladí chlapci i zralí muži se obávají, jak vypadají v očích žen, takže otázka, jak zvětšit penis doma, dříve nebo později vyvstane.

Ve skutečnosti, abyste zvýšili důstojnost, nemusíte ležet na operačním stole. Operace se navíc provádí pouze ze zdravotních důvodů. Ale každý muž může udělat řadu jednoduchých manipulací doma, hlavní věcí je vybrat vhodnou techniku a metodu.

metody zvětšení penisu

Co určuje velikost penisu?

Velikost a další anatomické znaky mužského pohlavního orgánu (tvar, prohnutí) jsou individuální, stejně jako barva očí a velikost nohou. Neexistuje žádný vztah mezi velikostí nosu, prstů, nohou a penisu, takže těmto mylným představám bychom neměli věřit.

Houbovitá a kavernózní těla lemují většinu penisu. Právě do nich při sexuálním vzrušení vstupuje krev, takže se penis zvětšuje a ztvrdne. Je zřejmé, že normální průtok krve je jedním z nejdůležitějších faktorů pro erekci.

V případě porušení průtoku krve v pánevní oblasti trpí především zdraví mužů. Takže muž, který není spokojen s velikostí penisu nebo kvalitou erekce, by měl nejprve zkontrolovat kardiovaskulární systém.

Navíc vnější, viditelná část penisu není celý penis. Něco z toho se skrývá uvnitř. Pokud má muž nadváhu, v tukové vrstvě šourku se schová ještě něco navíc, takže penis se bude zdát ještě menší.

Vztah mezi rasou a velikostí penisu

Vtipy o Afroameričanech a velikosti mužství vůbec nejsou vtipy: mezi rasou a velikostí penisu skutečně existuje vztah.

Takže pro Asiaty je norma 10 cm. U zástupců černošské rasy je průměrná velikost 16-17 cm. U nás a v Evropě je normální údaj 13-14 cm.

Zaznamenaný rekord v historii je penis přes 33 cm dlouhý a 15 cm v průměru. Člověk s takovou důstojností žil ve 20. století.

V článku vám velmi podrobně řekneme, jak zvětšit penis doma, přečtěte si jej až do konce.

Věk a průměr

Navzdory skutečnosti, že existuje koncept „normy" ve věci velikosti penisu, je velmi podmíněný. Rozsah proporcí je tak široký, že specialista musel zprůměrovat i ty nejrozdílnější hodnoty. Rozdíl +/- pár centimetrů tedy ještě nic neznamená.

Růst penisu u zdravých chlapců začíná kolem 9 let věku. Průměrné ukazatele těla v klidném stavu jsou následující:

 • 9-12 let: průměrná velikost - 4 cm, růst asi o 0, 5-1 cm za rok;
 • 13-15 let: minimální velikost - 5-6 cm;
 • 16-18 let: průměrná velikost - 7-10 cm.

Během sexuálního vzrušení se indikátory zvyšují:

 • 9-12 let: až 8-11 cm;
 • 13-15 let: do 12-16 cm;
 • 16-18 let: do 13-17 cm.

Po dospělosti člen přestane růst do délky, ale bude dále narůstat na objemu. V některých případech se délka může dokonce mírně zkrátit.

Je zajímavé, že u dívek hloubka vagíny ve vzrušeném a klidném stavu odpovídá velikosti mužského penisu. To znamená, že pokud někteří zástupci slabšího pohlaví mohou dosáhnout vrcholu rozkoše při kontaktu s mužem, jehož velikost penisu se blíží 20 cm, pak pro ostatní bude stačit 14 cm. Navíc elasticita vagíny umožňuje přizpůsobí se jakémukoli průměru mužského orgánu.

Pro většinu žen je optimální délka 15 cm, navíc mnoho žen při kontaktu s muži s velkým penisem může pociťovat bolest a nepohodlí. Proto říkat, že hlavní věcí je délka, je zásadně špatné.

O kolik centimetrů si můžete zvětšit penis doma?

Na internetu můžete najít informace, že doma je možné dosáhnout zvětšení penisu až o 5 cm v průměru a délce. Samozřejmě se tomu těžko věří, ale pokud se všechny faktory shodují, lze takového výsledku dosáhnout.

Konečný výsledek ovlivňují následující faktory:

 • individuální vlastnosti a fyziologie těla - pokud je muž náchylný k rychlému růstu, může penis výrazně růst;
 • trpělivost a vytrvalost – práce a aplikace různých metod může trvat měsíce, takže vytrvalost přijde vhod;
 • pravidelnost – pouze neustálým, systematickým prováděním postupů lze dosáhnout viditelných výsledků.

Neměli byste očekávat fantastických +5 cm, ale penis opravdu může narůst o 1-2 cm. V některých případech je možné zvýšení až o 4 cm.

DŮLEŽITÉ! Významného zvětšení penisu lze dosáhnout pouze chirurgickými metodami.

Metody pro zvětšení penisu doma

Cíle lze dosáhnout různými způsoby. Některé jsou jednodušší, jiné obtížnější, některé vyžadují speciální trénink, jiné ne. Všechny metody a techniky mají ale jedno společné: před zahájením procedur je nutné se poradit s urologem.

Kontraindikace

Metody zvětšení penisu doma jsou jednoduché a bezpečné, ale v některých případech se k nim nelze uchýlit. Obecné kontraindikace pro použití všech technik a metod:

 • infekční choroby;
 • exacerbace chronických patologií;
 • pohlavní choroby;
 • zánět kůže penisu.

Zařízení a nástroje pro zvětšení penisu

Před stanovením cíle zvýšit penis je nutné prostudovat všechny stávající metody a techniky a předem se postarat o nákup speciálních zařízení.

Extender

Extender je zařízení, které pomáhá zvětšit délku, tloušťku a odstranit zakřivení orgánu. Je nezbytný pro natažení penisu a může být doporučen lékařem po mužských chirurgických zákrocích (odstranění prostaty, implantace penisu, ligamentotomie atd. ).

prodlužovač penisu

Pro nezávislé zvětšení penisu se používají 3 typy prodlužovačů:

 • turniket - nejméně populární, protože silně stlačují penis a doporučují se nosit ne déle než 30 minut v jednom postupu a ne více než 6 hodin denně;
 • popruh - nejoblíbenější, pohodlný a bezpečný;
 • vakuum - nedoporučuje se pro dlouhé nošení, protože jsou plné puchýřů v hlavě penisu;
 • vakuově-adhezivní - extendery na bázi působení vakua a speciálního gelu, velmi drahé, ale účinné.

Při výběru této metody byste se měli naladit na 6-12 měsíců pravidelného nošení extenderu. Proceduře bude třeba věnovat alespoň 6 hodin denně, aby se nakonec projevilo zvýšení o 3 cm nebo více.

vodní čerpadlo

Klasický přístroj na zvětšení penisu, který je určen ke zlepšení vaskulární permeability. Během používání pumpy dochází k natahování tkání penisu, díky čemuž se do penisu dostává velké množství okysličené krve. Buňky orgánu zároveň dostávají výživu, což přispívá nejen k jeho růstu, ale také ke zlepšení potence.

Princip činnosti čerpadla je následující: orgán je umístěn ve válci, jehož konec je sevřen kroužkem. Díky tomu se vytvoří vakuum, které způsobí prudký přítok krve a penis se zvětší a přejde do stavu sexuálního vzrušení.

vakuová pumpa pro zvětšení penisu

Výhody této metody:

 • prevence impotence;
 • prevence přetížení;
 • aktivace „spících" kapilárních sítí;
 • zlepšení krevního a lymfatického oběhu;
 • zvýšená erekce;
 • prodloužení pohlavního styku.

Nevýhody metody:

 • krátkodobý výsledek
 • možné vedlejší účinky (poškození tkání, krevních cév, modřiny a abscesy);
 • při překročení doby nošení o 20-25 minut může dojít k dočasné impotenci, ztenčení kůže a ztrátě její přirozené barvy.

Pumpy pro zvětšení penisu jsou vzduch a voda. V prvním případě je orgán umístěn ve vzdušném prostředí s podtlakem, ve druhém je potřeba malé množství teplé vody. Vodní čerpadla jsou považována za šetrnější, zatímco vzduchová čerpadla poskytují zjevnější výsledek - až +2 cm na délku.

ODKAZ! Při této metodě zvětšení penisu je nutné zvolit vhodnou velikost baňky.

Technika pumpy:

 • důkladně vyčistěte a vysušte zařízení;
 • umístěte orgán do baňky;
 • přitlačte dno baňky k ohanbí v pravém úhlu;
 • pomocí hrušky pomalu odčerpejte vzduch z baňky.

Pro první postup stačí 2-3 minuty. Postupně můžete prodlužovat dobu trvání procedury na maximálně 30-40 minut.

jak funguje vakuová pumpa

Vakuový efekt v baňce se vytváří buď pomocí ruční pumpy, nebo stisknutím tlačítka napájení, pokud je pumpa elektrická. Rovnoměrné zvýšení tlaku zvyšuje průtok krve, takže penis se zvětšuje mnohem více než při přirozené erekci.

Při správném používání čerpadla nedojde k žádným negativním reakcím a následkům. Obvykle lze po jedné proceduře dosáhnout zvětšení penisu asi o 10% a účinek trvá několik hodin.

Pokud se stanete pravidlem používat pumpu denně po dobu několika let, výsledek bude stabilnější a dlouhotrvající. V tomto případě se nedoporučuje překračovat dočasnou míru používání pumpy, jinak dojde k poškození cévního systému penisu a na jeho povrchu se vytvoří modřiny, modřiny a otoky.

Nosítka

Nosítko se nazývá pásový systém, který se skládá z hlavového zámku, přítlačného kroužku a pružného pásu.

nosítka pro zvětšení penisu

Existuje několik druhů takového zařízení.

 1. Mechanický, který se připevňuje poutkem. Toto nosítko lze používat pouze doma.
 2. Vysavač je vybaven hubicí, kterou lze každý den diskrétně nosit pod oblečením. V tomto případě se na základnu orgánu nasadí prsten a podél boků se táhne páska. Na hlavě jsou upevněny upevňovací prvky a velikost nosítka se nastavuje pomocí přezky.

Věšák

Jedna z nejextrémnějších metod zvětšení penisu, kterou praktikují především Afričané. Jeho podstata se scvrkává na přichycení zátěže na penis, která protahuje orgán a tím přispívá k jeho prodloužení do délky.

Při zavěšení dochází k trénování nosného vazu a největší zátěži je proteinový obal. V tomto případě se penis zvětšuje na délku a objem.

zavěšení závaží k protažení penisu

Klasifikace závěsů:

 • mechanické - hlava je stlačena speciálními spojovacími prvky;
 • vakuum - hlavice je upevněna vakuovou hubicí.

Postup se provádí v sedě, méně často - ve stoje. Zátěž stahuje penis dolů v pravém úhlu, díky čemuž závěs stahuje vaz. Pokud tuto metodu používáte každý den, orgán se postupem času zvětší o 2-3 cm. Zvažte více způsobů, jak zvětšit penis dále v článku.

Expander

Tento nástroj uvolňuje kavernózní, houbovitá těla, vazivové tkáně, čímž uvolňuje prostor pro průtok krve. Po 2 měsících pravidelného tréninku můžete vidět výsledek: nárůst je 0, 5-1 cm.

Konečný efekt lze posoudit rok po jejich zahájení.

trysky

Trysky jsou navrženy tak, aby zvětšily penis přímo během pohlavního styku. Nevyžadují speciální školení a dovednosti, jsou velmi cenově dostupné a lze je zakoupit v každém intimním obchodě.

Trysky na genitáliích jsou různé a účinek a způsob stimulace partnera závisí na typu trysky:

 • trysky se stimulací klitorisu a řitního otvoru;
 • zahušťovací trysky;
 • vibrační modely;
 • reliéfní modely;
 • gelové stimulanty.
tipy na zvětšení penisu

Při výběru trysky by se člověk neměl řídit ani tak osobními preferencemi, jako spíše pocity partnera. Některá zařízení neposkytují dívce potěšení, ale právě naopak: ne každý bude například souhlasit se stimulací řitního otvoru.

erekční kroužky

Erekční kroužek je zařízení pro utahovací terapii, jejímž konečným výsledkem je zvětšení corpora cavernosa a penisu. Nástroj se nasazuje na základnu penisu a způsobuje docela příjemné, neobvyklé pocity - to je jeho hlavní výhoda.

erekční kroužek pro zvětšení penisu

Z nedostatků - pomalé dosahování výsledků.

Cvičení

Speciální fyzická cvičení přispívají ke zvýšení délky a obvodu penisu. Vlivem zátěže se zvyšuje elasticita kůže, pojivové vazivové tkáně a proteinového obalu a natahování tkáně nevyhnutelně vede k růstu penisu.

jelqing

Jelqing je nejstarší technika zvětšení penisu používaná na Středním východě. Během tréninku muž provádí silné tažné manipulace, jako když dojí krávu. Přitom pro suchý trénink nejsou potřeba žádné materiály a nástroje a pro jemné mokré cvičení lubrikant. Třetí existující možností tréninku je tlakový jelqing, který je vhodný pro velmi odvážné a odolné muže.

První tréninky se provádějí na penisu, který je v klidu. Pokud se během erekce zapojíte do jelqingu, nedojde k žádnému výsledku a v některých případech můžete orgánu také poškodit.

jelqing pro zvětšení penisu

Každý trénink by měl trvat přibližně 60 minut. Zároveň je žádoucí být v bytě sám, abychom se maximálně soustředili na postup a na výsledek.

Pohlavní orgán musí být předem zabalen vlhkým teplým ručníkem: v tomto případě se penis zapaří, kavernózní těla se stanou pružnějšími. Dále musíte chytit základnu penisu palcem a ukazováčkem a držet ji v této poloze po dobu 10 sekund.

Poté, aniž by se otevřel prstenec prstů, jsou vedeny k hlavě. První ruka zůstává na hlavě a druhá opakuje stejné manipulace. Když se ruce na hlavě dotknou, lze je odepnout a cvik opakovat.

První den stačí 50-100 opakování a po 2-3 týdnech můžete počet opakování zvýšit na 200. Zároveň jsou přijatelné pauzy 15-30 minut.

Metoda mokrého Jelqingu:

 • naneste na penis lubrikant;
 • připojte palec a ukazováček jedné ruky ke kořeni penisu a pevně jej upevněte;
 • mírně stlačit penis, vést ruku k hlavě;
 • opakujte podobný pohyb druhou rukou, aniž byste rozpustili prsten s první;
 • proveďte 100-200 opakování bez změny intenzity tlaku.

Při provádění cvičení se nedoporučuje měnit sílu tlaku, stejně jako rytmus a tempo. Stačí dodržet mírný tlak a průměrné tempo, aby nedošlo k bolestivým pocitům.

Po 2 měsících pravidelného (2-3x týdně) tréninku je Jelqing povolen při malé erekci (do 40-75%). Pokud jsou tyto tréninky bezbolestné a pohodlné, můžete přejít na suchý Jelqing, tzn. nepoužívejte lubrikant.

Jelqing lze kombinovat s protahovacími cviky. To vede k hmatatelnějším a rychlejším výsledkům. Chcete-li to provést, po každém jelq (dojení) jemně zatáhněte za penis.

Masáž

Jeden z nejbezpečnějších a nejúčinnějších způsobů, jak protáhnout tkáně penisu, zvýšit prokrvení orgánu a zvětšit jeho velikost. Pro dosažení co nejlepšího výsledku se doporučuje kombinovat masážní techniky s nahříváním, aplikacemi, koupelemi, při použití speciálních krémů, gelů a sprejů určených ke zvětšení penisu.

Masturbace

Ke cvičení patří i masturbace, protože při této činnosti se rozvíjí hladké svalstvo endotelu, ztlušťuje se zadní a střední část orgánu. V průběhu času se může penis výrazně zvětšit na délku a tloušťku.

Doporučená frekvence a délka kurzu pro zvětšení penisu o 1, 5-2, 5 cm na délku a 0, 5 cm na tloušťku je 6x týdně po dobu 5 měsíců.

Dobrých výsledků lze dosáhnout, pokud po horké sprše budete masturbovat a nanesete lubrikant s růstovým faktorem. Je nutné dosáhnout maximálního vzrušení, proto je vhodné zvolit si co nejpohodlnější polohu a naladit se sledováním erotického videa. To je nezbytné, aby se do procesu zapojily všechny svaly perinea.

V ideálním případě by proces masturbace měl probíhat takto:

 • dát si horkou sprchu;
 • zaujmout pohodlnou pozici, zapnout vzrušující video;
 • naneste krém nebo lubrikant na genitálie;
 • zahřejte tkáně masážními pohyby;
 • dosáhnout maximální erekce;
 • udělat prsten ze dvou prstů;
 • provádět rovnoměrné pohyby zdola nahoru a vyvíjet mírný tlak na penis;
 • dosáhnout maximálního sexuálního uvolnění.

Sezení se protahuje

Toto cvičení se doporučuje provádět, když je penis v polovzpřímeném stavu. Pro něj musíte tělo stáhnout a vzít zpět a pak na něm pár minut sedět.

Během protahování se zvyšuje tlak na kavernózní těla, díky čemuž se penis zvětšuje na délku a průměr.

flexe penisu pro zvětšení velikosti

ohýbání

Tato technika se také provádí ve stavu poloerekce. Muž potřebuje ohnout penis v různých směrech, aby se zabránilo vzniku nepohodlí a bolesti.

Julie

Manipulace je určena ke zvětšení obvodu orgánu a je žádoucí ji provádět po technice Jelqing. Současně se provádějí téměř stejné pohyby, ale ne nepřetržitě, jako u Jelqing, ale s periodickými zastávkami na několik sekund. Sáhnutí právě touto hlavou není nutné.

Na jeden trénink stačí 4-5 opakování. Během Juliina cvičení se krev dostává do těla penisu a povaha pohybů je taková, že brání jejímu odtoku.

Tato metoda zvětšení mužského penisu se již dlouhou dobu velmi osvědčila.

Upínání

Svorka je sevření penisu svorkami, při kterém se zastaví přístup krve do zevních žil. Výživu dostávají pouze vnitřní tepny, díky čemuž se penis zvětšuje jak v klidném, tak ve vzrušeném stavu.

Pro ty, kteří s kempováním teprve začínají, není na jeden trénink vyhrazeno více než 10 minut. Poté musíte provést malou masáž penisu.

Pokud se během tréninku objeví bolest, pálení, nepohodlí, brnění, změní se barva pokožky hlavy, měli byste okamžitě odstranit svorky. V ostatních případech se doporučuje dát pod ně měkké podložky, aby nedošlo ke zranění.

Kegelův komplex

Soubor Kegelových cviků je známější jako cvičení pro svaly ženské pochvy. Hodí se však i pro muže, kteří chtějí mít velkou důstojnost, protože cvičení jsou zaměřena na stimulaci hlubokých svalů kostrče a stydké oblasti.

ODKAZ! Práci těchto svalů můžete cítit tak, že na několik sekund zadržíte močení.

Samotný komplex spočívá ve střídavém stahování a relaxaci svalů po dobu 30 sekund, přičemž v každém stavu setrvává 2-4-6 sekund. Postupem času můžete prodloužit dobu tréninku a také zpomalit tempo: čím pomaleji dochází ke svalovému napětí, tím lépe je pociťujete.

Po komplexu se doporučuje udělat přestávku a úplně uvolnit svaly.

Protahování

Strečink umožňuje zvětšit hlavu, délku a průměr penisu. Existuje mnoho variant tohoto cvičení, od pohybů paží s nízkou intenzitou až po použití speciálních zařízení.

Hlavní je postupně zvyšovat intenzitu, trvání tréninku a rytmus, vyhýbat se bolesti a nedělat prudké pohyby. Každý by měl začít pomalými, plynulými akcemi a teprve poté můžete zvýšit zátěž a neustále poslouchat své pocity.

Pravidla protažení:

 • začněte 20 údery na 0-40% erekci;
 • natáhněte penis nahoru a každé 2 sekundy uvolněte tlak;
 • pokračujte v komplexu po dobu 5 minut nebo až 40-50 přístupů;
 • kombinovat strečink s dechovými cvičeními.

Před strečinkem se doporučuje dát si horkou sprchu, která pomáhá prohřát tkáně a snižuje riziko zranění.

Taoistická cvičení

Jedná se o komplex, který kombinuje dechová cvičení a meditaci. Cvičení začíná výchozí pozicí – chodidla na šířku ramen. Dále musíte stisknout prostředníček na vybrání v lebce a masírovat v kruhu a přitom věnovat pozornost dýchání.

DŮLEŽITÉ! Musíte se pomalu nadechovat nosem a vydechovat ústy.

Poté je nutné zatáhnout pánevní svaly na 10-15 sekund. Takový komplex se doporučuje opakovat 21krát.

Výsledky techniky závisí na individuálních vlastnostech: stejně jako v tělocvičně. Některým se podaří dosáhnout dobrého účinku za pár měsíců, zatímco jiní zaznamenají zvýšení penisu až po roce a pouze 0, 5 cm.

Soda

Obyčejná jedlá soda může pomoci v procesu práce na parametrech penisu doma. Bude to trvat pouze 1 čajovou lžičku sody rozpuštěné v teplé vodě: tato kompozice se používá pro koupele pro penis.

Penis musí být spuštěn do nádoby se sodou rozpuštěnou ve vodě na 10 minut hodinu před zamýšleným pohlavním stykem. V této době dochází ke zvýšení krevního oběhu, což přispívá ke zvýšení kvalitní erekce.

DŮLEŽITÉ! Tuto metodu lze použít pouze v naléhavých případech a ne příliš často. Koupele se sodou mohou vést k popálení jemné pokožky penisu.

Navzdory popularitě této metody nemá žádné vědecké opodstatnění. Mnoho odborníků považuje tuto techniku za absurdní a dokonce nebezpečnou, protože argument pochybných „guruů" zní extrémně směšně: soda posiluje karmické spojení lidí s přírodními silami: ohněm, vodou, zemí a vzduchem.

Těm, kteří tuto metodu obhajují, se doporučuje postupovat následovně:

 • rozpusťte ve sklenici vody 0, 5 lžičky. soda;
 • po vodních procedurách nalijte penis hotovým roztokem;
 • namočte penis vlhkými ubrousky.

Technika nepřinese očekávaný účinek, ale může vést k podráždění, svědění a popálení tkání. Lékaři proto doporučují nevěřit takovým nemilosrdným metodám a uchýlit se k racionálnějším technikám zvětšení penisu doma.

Bezpečnostní opatření

Techniky zvětšení penisu probíhají pouze v případě, že muž nemá žádné kontraindikace k takovým experimentům. Mezi kontraindikace patří:

 • duševní poruchy;
 • kožní a pohlavní choroby;
 • záněty a infekce pánevní oblasti.

Názor lékařů

Odborníci jsou si většinou jisti, že mezi všemi, dokonce i bláznivými způsoby, jak zvýšit penis doma, existují takové, které si zaslouží pozornost. Patří mezi ně použití pumpy a sady Kegelových cviků.

V lékařské praxi se o malé velikosti penisu mluví pouze tehdy, mluvíme-li o patologiích. V ostatních případech se jedná o individuální parametry, které nebudou vždy odpovídat normám stanoveným společností.

O velikost penisu stojí za to se starat pouze v případě, že existují vrozené patologie, které brání jeho normálnímu růstu, a také pokud existují vady po zraněních a nemocech. V ostatních případech by se měl spíše řešit psychický problém a neusilovat o stereotypy vnucené společností.

Mnoho přípravků pro vnější (krémy, masti, pleťové vody) i vnitřní (doplňky stravy) se neprokázalo jako spolehlivé, bezpečné a účinné. Většina z nich je žádaná jen díky dobrým reklamním kampaním, na kterých autoři léků nešetří.

V současné době je znám pouze jeden postup, jak dát orgánu normální tvar a velikost - operace, která se provádí s vysokým přisazením šourku k jádru penisu. V tomto případě je částečně oddělen, díky čemuž je část penisu odhalena.