Seznam způsobů, jak zvětšit penis doma

dívka je překvapena zvýšenou velikostí mužského penisu

Téměř každý třetí muž si tajně chce zvětšit penis, i když ne každý se rozhodne pro takový radikální krok. Dnes odborníci vyvinuli a nabízejí mnoho metod pro zvětšení mužského pohlavního orgánu, ale nejvyšší míra účinnosti stále zůstává u metody chirurgického zákroku. Provoz má řadu nevýhod - vysoké náklady a rizika.

Na základě toho mnoho mužů raději hledá způsoby, jak si zvětšit penis doma v různých zdrojích a na internetu. Nejdůležitějšími důvody pro touhu po zvětšení penisu jsou nespokojenost se sexuálním partnerem a psychologické problémy samotného muže. Než však budete hledat takové metody, musíte se seznámit s obecně přijímanými normami velikostí, bez vlivu stereotypů a nepřiměřených vzorů.

Je obecně možné zvětšit penis?

První otázkou, která vyvstává u mnoha mužů, je, zda je možné zvětšit penis vůbec bez chirurgického zákroku.

měření velikosti penisu

Než však vyjasníte tento problém, stojí za to přesně určit své vlastní velikosti, porovnat je s fyziologickými normami, abyste tak mohli posoudit proveditelnost zvýšení penisu.

Pro referenci!Pokud je mužský penis dlouhý 14-18 cm a průměr 3-4 cm, není nutné jej zvětšovat, a takové aspirace člověka jsou výsledkem psychologických problémů.

V současné době moderní medicína a znalosti lidstva naznačují několik způsobů, jak můžete skutečně zvětšit penis. A to:

 • chirurgický zákrok, nákladný a velmi riskantní krok;
 • extender, tj. Specializované zařízení pro prodloužení penisu;
 • pumpa s vakuovou metodou pro protažení tkání penisu;
 • krémy a spreje pro domácí zvětšení s dočasným účinkem;
 • masturbaci a masáž, která zahřeje a protáhne tkáně penisu.

Chcete-li dosáhnout skvělých výsledků při domácích pokusech a rychle zvětšit penis, můžete se uchýlit k několika metodám najednou. Kombinovaný přístup v tomto případě bude hrát pouze do rukou muže v jeho aspiracích a touhách.

Jak si zvětšit penis doma bez operace?

Navzdory zjevnému skepticismu ohledně toho, jak si můžete zvětšit penis doma, se většina zapálených skeptiků stále snaží tyto techniky vyzkoušet na sobě. Koneckonců, pouze osobní zkušenost se může stát přesným potvrzením toho, zda takové úsilí funguje nebo je stále rozvod. Hlavním pravidlem pro dosažení výsledků je systematické provádění přísně podle doporučení.

Cvičení

dobrá erekce po zvětšení penisu

Odborníci vyvinuli speciální cvičení, jejichž pravidelné provádění vede k zahřátí a protažení tkání penisu, což znamená, že můžete zvětšit penis doma.

 • Nejprve je třeba pokožku penisu zahřát, aby se zvýšila pružnost tkání. Sůl zahřátá na pánvi se umístí do tkaného sáčku a poté se aplikuje na penis.
 • Dále musíte dosáhnout stavu erekce, ale zároveň do poloviny pozastavit sexuální vzrušení. K tomu bude muž potřebovat speciální mazivo.
 • Dále je vytvořen prsten se dvěma prsty ruky, který se zavírá na spodní části penisu. Pevným stiskem prstence se provádí až k samotné hlavě, jako by se pokoušel natáhnout penis na délku.
 • Při cvičení se nemusíte dotýkat hlavy. Nejprve se provede asi 40 úseků, které se postupně zvyšují až 200krát.

Toto cvičení pro zvětšení penisu se nazývá Jelqing nebo technika dvojitého vidění. Výsledkem je, že se tkáně penisu zahřívají, což znamená, že jsou náchylné k protahování.

Masáž

masáž ke zvětšení velikosti penisu

Existuje další metoda, jak můžete bezbolestně a zdarma zvětšit velikost penisu doma. Kromě velikosti se také významně zvyšuje potence člověka. Před masážemi nejprve pokožku zahřejte pomocí lubrikantů. Nejúčinnější je ale měkký ručník a bylinkový čaj pro parní lázeň. Ručník je navlhčen v horkém vývaru, poté je na několik minut aplikován na penis.

Masáž se dále provádí dvěma způsoby - masáží v uvolněném stavu a během erekce. Obě techniky navíc zahrnují protahování tkání. S pomocí dlaní musí být penis trochu uveden do aktivního stavu, po kterém jej, jakoby sevřel, vytáhl do stran, dolů a nahoru. Kromě toho lze penis střídavě otáčet ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček.

Speciální zařízení

Kromě toho můžete zvýšit růst penisu doma pomocí speciálních zařízení. Moderní trh nabízí pro tyto účely mnoho produktů, ale nejúčinnější jsou vakuová a hydraulická čerpadla a prodlužovače.

 1. Vakuová pumpa- zařízení pro zvýšení krevního oběhu a protažení tkání penisu, zlepšení pružnosti cév a potence. Takové zařízení zahrnuje speciální čerpadlo, baňku, která pracuje v tandemu na principu podtlaku. Poté se kavernózní těla penisu roztáhnou a roztáhnou, pod tlakem krve se penis zvětší.
 2. vakuová pumpa na zvětšení penisu

  Instrukce:

  • nejprve je odčerpán vzduch, v důsledku čehož pod tlakem pod tlakem proudí krev do penisu;
  • každý den musíte zařízení používat od 5 do 20 minut;
  • během cvičení můžete pociťovat malé nepohodlí.

  Pokud použití vakuové pumpy způsobí bolest, je třeba takové činnosti zastavit nebo snížit účinek. Pokud se souběžně s pumpou používají ke zvětšení penisu speciální krémy, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

 3. Vodní pumpa- kopie vakuového čerpadla, ale tlak v tomto případě vytváří kapalinu. Kromě toho má tato pumpa mírný účinek, který předchází poranění penisu.
 4. vodní pumpa pro zvětšení penisu

  Instrukce:

  • do koupelny se nasává teplá voda tak, aby její úroveň zakrývala muže až po pás;
  • musíte si lehnout do teplé vody po dobu 5-10 minut, abyste zahřáli genitálie;
  • pak je čerpadlo ponořeno pod vodu, poté musí být do něj vložen člen;
  • před vytvořením vakuového efektu umístěte pumpu rovnoměrně kolem penisu a podpírejte šourek;
  • pomocí přístroje se vytvoří vakuum, po kterém se muž potřebuje uvolnit;
  • abyste vakuum neuvolnili, můžete provést několik kývavých pohybů.

  Pomocí takového zařízení můžete prodloužit délku penisu zlepšením pružnosti a pevnosti tkání a cév. Navíc pomocí takových cvičení můžete předcházet a dokonce eliminovat erektilní dysfunkci.

 5. Extender- ortopedické zařízení, které se používá doma ke zvětšení penisu. Takové zařízení zaručuje několik pozitivních změn najednou:
prodlužovač zvětšení penisu
 • schopnost zvětšit tloušťku penisu a jeho délku;
 • posílení pevnosti a síly penisu během erekce;
 • prodloužení trvání pohlavního styku až o 60%;
 • zlepšení anatomického tvaru penisu;
 • získané výsledky zůstávají až do konce života.

Pravidla aplikace vyžadují nejprve trochu nosit prodlužovač, dokud si penis na takovou zátěž nezvykne. V průměru jej musíte nosit od 4 do 6 hodin a upravit délku tyčinky tak, aby muž necítil bolest, ale jen malé nepohodlí. Pokud byla vyprovokována silná bolest, je nošení přístroje na chvíli odloženo.

Pro referenci!Extender musíte nosit po dobu 3–8 měsíců, poté dojde k maximálnímu natažení a vyrovnání penisu.

Spreje a gely

Pomocí určitých farmaceutik můžete zvýšit hlavu penisu a jeho velikost, pokud zvolíte správnou drogu. Farmaceutický průmysl každý den vyrábí stále více produktů pro růst penisu. Zároveň je však třeba mít na paměti, že tyto prostředky obvykle mají pouze dočasný účinek, zatímco jsou aplikovány na kůži genitálií za účelem, ke kterému jsou určeny.

Nejúčinnějšími prostředky pro růst penisu jsou ty, ve kterých je účinnou látkou zázvor, ženšen, glycin nebo arginin. Obvykle mluvíme o speciálních lubrikantech, krémech a gelech, které se aplikují krátce před pohlavním stykem. Poté komponenty pronikají do krevního oběhu, zvyšují krevní oběh a zahřívají tkáně penisu. Výsledný efekt trvá přibližně 3 hodiny.

Jak důležitá je velikost?

Podle statistik je velikost penisu mnohem důležitější pro samotné muže, zatímco ženy neoceňují velikost, ale schopnost a schopnost jej používat. Z hlediska anatomie a fyziologie věda vícekrát potvrdila, že penis normálního muže by měl mít délku 12-18 cm. Kromě toho hraje důležitou roli výška člověka, jeho váhová kategorie, postava a rasa. role zde.

Velký penis není pro muže vždy věcí hrdosti. Jak ukázala praxe, velký penis může dát ženě během pohlavního styku ne moc potěšení, ale naopak bolest a nepohodlí. A stereotypy, že velké mužství je věcí hrdosti a znamení mužnosti, jsou již dávno rozptýleny.

Opatření

konzultace lékaře o kontraindikacích pro zvětšení penisu

Než se sami uchýlíte k technikám zvětšení penisu, musíte se poradit s odborníkem na tyto záležitosti. Touha po zvětšení penisu je nejčastěji neopodstatněná, existují situace, kdy mohou způsobit újmu. Například speciální krémy a gely pro růst penisu mohou naznačovat přítomnost kontraindikací, které je důležité vzít v úvahu před nákupem.

Pro referenci!Žádná cvičení nebo procedury na zvětšení penisu by neměly být doprovázeny bolestí. Odborníci navíc varují, že inzerovaná metoda zvětšení penisu sodou je úplnou fikcí.

Cvičení, masáže a používání speciálních přístrojů mohou při použití těchto technik vést k traumatu penisu, což se liší od doporučení. Každá technika by měla začínat pomalu a postupně se zvyšovat doba a intenzita používání. A samozřejmě nezapomeňte zvlhčit pokožku penisu, zahřát tkáně před procedurami.

Někdy stačí jen zvýšit erekci.

Chcete-li zvětšit mužský penis, někdy člověk potřebuje dosáhnout maximální erekce. V důsledku působení negativních faktorů nebo v důsledku sexuálních poruch může být malý penis výsledkem pomalé a nedostatečně silné erekce. Odborníci proto doporučují mužům, aby se uchýlili k technice zvětšení penisu a obnovení erekce masturbací.

Nejprve se na penis aplikuje zvlhčovač (můžete použít krém pro růst mužského penisu), poté můžete rukama provádět hřejivé pohyby. Když je penis zvětšen pod vlivem erekce, je nutné provádět pohyby nahoru a dolů, jako by se táhla kůže penisu. Můžete také lehce zmáčknout penis v blízkosti žaludu, což pouze zvýší tok krve.

muž se zvětšeným penisem

Lidové léky

Tradiční medicína neznamená přítomnost speciálních receptů a nástrojů, díky nimž můžete zvětšit velikost penisu. Ale ve svém arzenálu má takové nástroje, pomocí kterých můžete zlepšit erektilní funkci a účinnost. K tomu můžete použít speciální afrodiziakální byliny - ženšen, gingko biloba, tymián nebo hloh.

Pro zlepšení kvality pohlavního styku bude užitečná tinktura divokého ovsa, tinktura česneku a léčivá rostlina plic. Med a vlašské ořechy jsou považovány za nejdůležitější favorit lidových prostředků pro oblast mužských pohlavních orgánů.